Celulitida, nahromaděná vrstva tuku sice nemůže ohrozit zdraví, ale na dobrém pocitu nepřidá ani přirozeně štíhlým ženám. Když už se nám nedaří celulitidy vyvarovat, můžeme se jí alespoň efektivně zbavit?

S novým řešením přicházejí Laboratoře VICHY, které právě v těchto dnech představují svoji novinku - zeštíhlující drenážní gel Liposyne (odkaz na www.liposyne.cz). Tento přípravek je zaměřen nejen na odstranění přetrvávající celulitidy, ale dokáže také až po dobu dalších nejméně 4 týdnů zabránit návratu problému.

Celulitida – věčný problém

Jak tento nepříjemný jev vzniká? Úkolem miliard buněk ženského těla – adipocytů – je vytvářet přirozenou tukovou rezervu pro případné těhotenství. Jejich počet se v průběhu života nezvyšuje, ale samy adipocyty mohou přísunem nenasycených tuků zbytnět až o 600 %! Stlačení okolních cév zvětšenými adipocyty následně vyvolává zhoršené prokrvení kůže a vznik celulitidy, která se postupně usazuje.

První pomoc

Zvýšením tělesné aktivity a přiměřenou dietou nic nezkazíte. Šance, že se usazené celulitidy takto zcela zbavíte, je však malá. V tuto chvíli přidejte do svého programu Liposyne, který obsahuje buněčný aktivátor Adrenalyse™. Ten zmnožuje odvodní kanálky, které tukové buňky vyprazdňují a uvolňují je z tkáně. Už během 4 týdnů dochází k rychlejší obnově buněčné vrstvy, a v důsledku toho k vyhlazení kůže.

Nebojte se recidivy

Kromě účinného odstranění celulitidy je výhodou Liposyne také unikátní schopnost „suplovat“ cholesterol uvnitř adipocytů. Adrenalyse™ ve spolupráci s ginkgem, escinem, kofeinem a rutinovými solemi znemožňuje další absorpci tuku vytvořením antilipidové bariéry, díky níž přípravek působí po dobu minimálně dalších 4 týdnů od dokončení kúry.

Optimalizujte efekt!

Laboratoře VICHY spolupracují s uznávanými specialisty na lymfodrenážní masáž, kteří pro Vás připravili speciální masáž. Gel aplikujte po dobu jednoho měsíce jednou až dvakrát denně. Masáž samotná nezabere více než 3 minuty. Podrobný popis masáže je přiložen ke každému přípravku Liposyne nebo je k dispozici na stránkách věnovaných přípravku www.liposyne.cz.

Zeštíhlující drenážní gel Liposyne, stejně jako další přípravky VICHY, jsou k dostání v partnerských lékárnách VICHY (odkaz na http://www.vichy.cz/dermo/lekarny/lekarny_cr.htm), kde vám zdarma a rádi poskytnou také osobní poradenství.

Veškeré informace o přípravku Liposyne naleznete na www.liposyne.cz nebo na www.vichy.cz.

Reklama