SAPELI uvádí celoskleněné stěny SAPGLASS. Celoskleněné stěny i doma už nejsou hudbou zítřka. Vnáší do interiéru světlo, lehkost a prostor.

Sapeli

SAPELI, jednička na českém trhu dveří a zárubní, uvádí vlastní celoskleněné stěny, kterými rozšiřuje svou řadu celoskleněných dveří SAPGLASS. Sklo má kouzelnou moc. Prosvětlí interiér a pustí do něj spoustu světla, zároveň ale se správnou úpravou poskytne částečné nebo úplné soukromí. Doposud byly celoskleněné interiérové stěny typické spíše v kancelářských nebo komerčních prostorech a pro soukromý interiér byly mnohdy nedosažitelné, ať už z pohledu výběru nebo ceny. Díky SAPELI však mohou celoskleněné stěny vtisknout vlastní tvář i vašemu domu či bytu. Na vás je pouze vybrat si typ skla, jeho barvu nebo motiv k potištění.

Sapeli

Celoskleněné stěny jsou vhodné všude, kde potřebujete místnosti rozdělit, odhlučnit, ale zároveň nechat interiér vizuálně propojený. Prakticky oddělí kuchyň od obývacího pokoje nebo předsíň od obytné části, zajímavě můžete vytvořit i předěl mezi ložnicí a šatnou. Skvěle zapadnou do každého stylu, jsou bezpečné a navíc nabízené v široké škále typů a motivů. Vybrat můžete mezi skly čirými nebo průsvitnými, přes které není vidět. Tím však možnosti zdaleka nekončí. „Na celoskleněné dveře i stěny můžete nechat aplikovat rozmanité vzory, kterými celou plochu zpestříte. Navíc se tím rozehraje zajímavá hra světla a stínů, když slunce dveře prosvěcuje a během dne mění světlo směr,“ uvádí Martin Rataj, produktový manažer SAPGLASS.

Sapeli

Výběr motivů na sklo je prakticky neomezený. V nabídce sortimentu SAPGLASS najdete téměř 60 vzorů, geometrické, inspirované přírodou, moderní jako např. písmo nebo barevné dětské motivy. „A pokud si ze vzorníku nevyberete nebo máte prostě svou osobní představu, lze využít možnost speciálního keramického tisku, jehož prostřednictvím na sklo natiskneme jakýkoliv motiv či vzor dle vašeho přání. Dokonce je možné mít z každé strany na skleněných dveřích natištěný zcela jiný motiv, aniž by se vzájemně překrývaly,“ doplňuje odborník Martin Rataj.

Sapeli

Co se rozměrů týče, celoskleněné stěny využijete i v atypických prostorech. Na míru danému interiéru mohou být vyrobené do max. rozměrů 590 x 280 cm. Doplnit je lze celoskleněnými dveřmi a to otočnými, posuvnými i kyvnými, ve stejném vzhledu jako celá stěna. Kování či madla dveří si sladíte s ostatními klikami v interiéru tak, aby vše bylo jednotné. Bezpečnost je zajištěna kaleným sklem s pětinásobnou odolností oproti běžnému sklu.

Nakonfigurovat svou celoskleněnou stěnu i dveře můžete na www.sapglass.cz. Cena je od 4 160 Kč/m2.

Reklama