Hledejte pod dnešními novinkami nápovědu a získejte tak šanci na báječnou výhru! Masážní přístroj Body Coach Wellness Line.

Sestavte větu a odešlete nám ji do zítřka (14.2.) 9:00 hodin. Hledejte pod dnešními novinkami nápovědu a získejte tak šanci na báječnou výhru! Hlavní cenou v soutěži je masážní přístroj Body Coach Wellness Line. Je to moc šikovná pomůcka z masivního dřeva, která zlepšuje cirkulaci krve v pokožce, svalech a vazech. Navíc je účinná v prevenci a léčení celulitidy a natáhnutých svalů.

A protože vám chceme v šedivých zimních dnech udělat radost, tak kromě první ceny vylosujeme ještě dvě další. Výherkyně druhého místa dostane balení doplňkové stravy proti zimním kilům Formia 4, účinně spalující uložený tuk a zvyšující aktivitu a imunitu organismu. Třetí výherkyně obdrží sprchový gel Fa Active Sport. Všechny tři vylosované soutěžící pak dostanou navíc po balení tablet Bioaktivní Chrom a Bioaktivní Slim Linie.

První dvě nápovědy vám prozradíme rovnou:

Věta, kterou máte sestavit, má 17 slov.

Třetí slovo soutěžní věty najdete v článku Dějiny pornografie v datech. Jedná se o třetí slovo páté věty v sedmém odstavci textu.

Kompletní sestavenou větu vkládejte SEM!

Přejeme mnoho štěstí! 

Reklama