Zpěvačka z Quebecu, která oslaví příští neděli své 35. narozeniny, si postavila za 245 milionů dolarů vlastní divadlo. Má 4 100 sedadel a Céline by tam měla zpívat 200x do roka. Její nový pořad nese jméno "A New Day" (Nový den) a byl zrežírován mužem jménem Franco Dragone, který byl součástí slavné cirkusové scény Cirque du Soleil. Kromě Céline, se na scéně objeví létající piana, kvetoucí stromy a místo dekorací bude jedno z největších promítacích pláten Severní Ameriky (že by se inspiroval Laternou Magicou?).

Kromě nového představení, ve stejný den vychází i Célinino nové album "One Heart" a do prodeje je uveden nový parfém nesoucí její jméno.

Kanaďanka drží světový rekord v počtu nosičů prodaných ženskou umělkyní (155 milionů) a svým novým programem se vlastně pokouší o ojedinělý čin: přilákat diváky k sobě, místo aby ona se vydávala za nimi. A právě Las Vegas, kterým neustále proudí lidé, by jí k tomu mohlo dopomoci. Město si navíc přeje poopravit svoji image a Céline, kterou poslouchají i celé rodiny, by Las Vegas mohla dodat více důstojnosti.

Cestovní kanceláře již nabízejí pobyty, které zahrnují i cenu lístku na její koncertní program "A New Day" a já myslím, že nebude takový problém s jejich prodejem, protože obdivovatelé této star byli ochuzeni o její koncertování od roku 1999.

 Divadlo, kde se koncerty budou konat, nese jméno Colosseum a také tomuto názvu odpovídá jeho architektura. Scéna je vybavena např. zvlhčujícím systémem, který bude pečovat o hlasivky zpěvačky.

Během příštích dvou měsíců nedoufejte, že se na koncert dostanete – je vyprodáno. Bylo prodáno 250 000 vstupenek, ale třeba do roku 2006 budete mít to štěstí a budete vlastníkem vstupenky za 130 dolarů.Podle zahraničních webů z 25/3/03

Reklama