Celine Dion získala více než tisíc hudebních ocenění a prodala přes 200 milionů alb. Právě teď je na svém dlouho očekávaném turné, se kterým zavítala i do České republiky. Nyní přichází s limitovanou edicí vůní SENSATIONAL MOMENT.

Inspirací pro limitovanou edici je zářivá osobnost této velké zpěvačky, která si silou svého hlasu, jenž promlouvá přímo do našich srdcí, dokázala získat posluchače na všech kontinentech.

 

Vůně je smyslná, podmanivá a intimní. Vyjadřuje fascinující emocionální spojení s těmi, kteří jsou uchváceni duší a hlasem Celine Dion. Zachycuje jedinečný moment… SENSATIONAL MOMENT.

 

Barevná paleta u limitované edice byla oproti původní variantě pozměněna, růžovou nahradila zlatá a černá, které evokují bohatou a zároveň lehkou smyslnost.

 

V hlavě se tato nádherná vůně otevírá kouzelnou serenádou šumivé mandarinky, květů růžového grapefruitu a ostružin namíchaných tak, aby navodily pocit smyslnosti.

 

srdci naleznete svůdné spojení orosené růžové pivoňky, kokosové orchideje a svěží frézie, které jsou okořeněny zázvorovou lilií.

 

základu se rozprostírá jemná směs bílé ambry a krémového pižma, kterou delikátně objímá  hřejivost lískového oříšku.

Toaletní voda, 15 ml

370 Kč /  480 Sk

Toaletní voda, 30 ml

600 Kč /  790 Sk

Toaletní voda, 50 ml

850 Kč /1110 Sk

Deo spray, 75 ml

289 Kč /  329 Sk

Reklama