jhj.jpgFoto: Profimedia

V pařížském týdnu módy, který právě probíhá, nesměla chybět ani S/S 2023 přehlídka italského mistra Valentina. Show dominovaly minimalistické střihy a basic barvy v nude, oříškovém, čokoládovém nebo černém odstínu. Monochromatické modely čas od času zazářily ale i v jiné barvě duhy, nejčastěji ve třpytivé verzi.

Podobně jako modelky a modelové na přehlídce, i hosté se drželi monochromatických outfitů, ale v zcela jiné barvě – fuchsiové. Tato výrazná barva rozsvítila řady diváků, kteří se do jejího odstínu zahalili od hlavy až k patě.

FotoJet.jpg

Foto: Profimedia

Mezi nejvýraznější outfity patřil ten australské modelky a Miss World Australia 2012 Jessiky Kahawaty - minimalistické šaty s rukavičkami, sešité na bocích pouze několika mašlemi. Výstřední kousek oblékla také britská modelka Sarah Lysander, jejíž outfit tvořen pouze z podprsenky a nabírané sukně.

FotoJet2.jpg

Foto: Profimedia

V růžové nepřišly jen dámy, ale také pánové, jako například influencer Jacob Rott. Na pánský kostým vsadila i Jojo Cao, fashion designérka ze Singapuru, která ho doplnila i o korálkovou pokrývku hlavy.

Zdroj: Autorka článku

Reklama