Již v pátek jsme vás informovali o blížícím se Dobročinném bazaru, který pořádala půvabná Emma Smetana. Jelikož nás velmi zajímalo, jak tato akce probíhá, vyrazili jsme do Hudebního divadla Karlín a zúčastnili se této akce pro dobrou věc.

as

V průběhu celého úterý mohl kdokoli zavítat na tuto skvělou akci, a před Vánoci tak spojit příjemné s užitečným. Vybrat jste mohli skvělý dárek pro sebe či své blízké a pomoci tak těm, kteří to opravdu potřebují, protože výtěžek poputuje na neziskovou organizaci Člověk v tísni a na Nadaci Nova, která pomáhá dětem.

A jak to v praxi vypadalo? Řada celebrit se objevila v roli stánkařů a prodávali své oblečení, nádobí, knihy, filmové kostýmy, scénáře, desky apod. Za pultíkem jste zde mohli vidět kromě organizátorky této akce i například Ewu Farnou, Innu Puhajkovou, Jara Smejkala, Matěje Rupperta a mnoho dalších známých osobností.

sa
Krásná zpěvačka Dannie zde měla také svůj pultík

sd
Kristina Kloubková se do role stánkařky vložila naplno

Kromě toho zde vystoupilo hned několik „stánkařů“, kteří mají zlato v hrdle a představili se na pódiu, kdy nakupujícím zpříjemnili jejich nákupy svojí hudební produkcí. Slyšet zde byl líbezný hlas Debbi, i dračice Dannie  to pěkně rozjela a Jaro Smejkal předvedl svůj nezaměnitelný chraplák, ale to je opravdu jen ochutnávka několika interpretů, kteří vystoupili.

sd
Jaro Smejkal v akci, musím uznat, že jeho hlas je neuvěřitelný

Od 20.00 hodin se konala dražba, kdy se dražila například role v projektu Jana Hřebejka, Jiří Menzel věnoval všechny svoje filmy na podepsaných DVD, Michal Dvořák z kapely Lucie zase oblečení, ve kterém odehrál první koncert po 10 letech pauzy s Lucií.

sd
Nechyběl zde ani originální infostánek :-)

Sama za sebe musím říct, že se mi na této akci moc líbilo. Všechny známé tváře byly skvělými a hlavně milými prodejci a bylo těžké odolat a něco si nepořídit. A proč ne, když je to na dobrou věc? Já jsem si odnesla domů šaty ze skříně Inny Puhajkové a už se moc těším, až v nich v pátek vyrazím někam za písničkou. :)

Čtěte také:

Reklama