oj-fb.jpg

Foto: Profimedia

Oliviin manžel John Easterling srdcervoucí zprávu o úmrtí třiasedmdesátileté hudební a filmové hvězdy oznámil v pondělí 8. srpna. „Olivia Newton-John (73) dnes ráno pokojně zemřela na svém ranči v jižní Kalifornii, obklopena rodinou a přáteli. Žádáme všechny, aby v této velmi těžké době respektovali soukromí rodiny. Olivia je symbolem triumfů a naděje již více než 30 let a sdílela se všemi svou cestu s rakovinou prsu. Její inspirace a průkopnické zkušenosti s rostlinnou medicínou pokračují s nadačním fondem Olivia Newton-John Foundation, který se věnuje výzkumu rostlinné medicíny a rakoviny. Namísto květin rodina žádá, aby byly jakékoli dary na její památku věnovány právě Olivia Newton-John Foundation,“ napsal ke snímku usmívající se herečky na jejím oficiálním Instagramu.

Jakmile se o jejím úmrtí svět dozvěděl, začaly chodit kondolence a srdceryvné vzkazy ze světa celebrit. Kylie Minogue na Instagramu sdílela černobílou fotografii s Olivií, ke které napsala: „Od svých deseti let jsem milovala Olivii Newton-John, vzhlížela k ní a vždycky budu. Byla a vždy pro mě bude inspirací v mnoha a mnoha ohledech. Upřímnou soustrast její rodině a blízkým.“

John Travolta, který se stal po společném natáčení filmu Pomáda Oliviím dobrým přítelem, na sociální sítě zase napsal: „Moje nejdražší Olivie, udělala jsi nám všem mnohem lepší život. Tvůj vliv byl neskutečný. Mám tě neskutečně rád. Brzy se zase uvidíme a budeme všichni spolu. Tvůj od prvního okamžiku, kdy jsem tě uviděl, a navždy! Tvůj Danny, tvůj John.“

Zpěvák a herec Hugh Jackman napsal, že Olivia Newton-John byla skvělá kamarádka, která měla otevřené srdce, byla velkorysá a zábavná. „Není žádným tajemstvím, že Olivia byla moje první láska. Líbal jsem ji (na plakátu) každý večer před spaním," svěřil se Jackman na Instagramu.

Ostřílená zpěvačka a herečka Barbra Streisand po zprávách o úmrtí Olivie napsala na Instagram: „Příliš mladá na to, aby opustila tento svět. RIP.“ Srdečná slova na sociálních sítích sdílely i Rebel Wilson, Madonna, a řada dalších hvězd.

Zdroje: Instagramy celebrit, Hello!, News Australia, US Magazine, 9News

Reklama