Rita Ora
Rita Ora je sice zpěvačkou a herečkou, ale klidně by mohla být i modelkou. Na její dokonalé postavě vyniknou snad každé plavky, není divu, je mladá a ve svých 32 letech si může dovolit ledaco. Rita patří mezi ty, které jsou přitažlivé i bez umělého hrudníku a také bez make-upu. Je vidět, že hodně času tráví v posilovně a její břišáky nelze přehlédnout.

Unknown.jpg
Foto: Profimedia

Britney Spears
Britney je známá pro svůj život jako na horské dráze. Ráda se odhaluje a fanoušci dokonce diskutují o její možné psychické poruše. Nyní si prochází dalším těžkým obdobím, protože se již potřetí rozvádí. Britney bohužel ráda odhazuje jak vrchní, tak spodní díl plavek nezdráhá se vyfotit v ne příliš lichotivých pózách. Postavu rozhodně nemá špatnou, ale přece jenom by to podle nás chtělo trochu víc soudnosti.

britney.jpg
Foto: Profimedia

Jennifer Lopez
Jenn je známá svým charismatem a úžasným tělem, kterým se pyšní ve svých 54 letech. Letos si užila léto v Itálii a u letních radovánek vzniklo i několik fotek, na kterých září štěstím. Evidentně zažívá skvělé období ve svém životě a je to vidět dokonce i z fotek. Moc jí to sluší a my jí přejeme, ať jí to vydrží co nejdéle.

64e90298a318fblobid0.jpg
Foto: Profimedia

Maria Carolina
Sicilská princezna Maria, dcera Karla Bourbonského, ještě není ve svých 19 letech tolik známá, ale brzy čekáme, že se to změní. Údajně randí s dánským princem Christianem a my se mu ani nedivíme, vypadá totiž fantasticky. Její postava je božská a s obrovským kloboukem byla velmi elegantní. Sice přes něj špatně viděla, ale hezky jí posloužil jako slunečník. Takto vypadala v St. Tropez.

Unknown-3.jpg
Foto: Profimedia

Demi Moore
Nakonec jsme si nechali TOP Demi, která oslaví za tři měsíce 61 let a její postavu by jí záviděla kdejaká třicítka. Je stále sexy, nemá potřebu se nepřirozeně vystavovat, srší sex-appealem a připomíná nám modelky z minulosti – přirozené, bez přehnaných úprav a bez obrovského pozadí, které je dnes velmi trendy. Takhle se ukázala v Řecku a my dáváme palec nahoru!

blobid1.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Profimedia, Instagramy celebrit, autorka článku

Reklama