Moderátorka Televizních novin Iveta Lutovská dorazila s manželem Jaroslavem Vítem. Na sobě měla velmi krásné krajkové černo-bílé šaty od značky Twinset, pro kterou je tento styl typický. Outfit doplnila jednoduchým černým psaníčkem a páskovými botami na podpatku. Ty jsou samy o sobě velmi krásné a originální. Ovšem, k těmto šatům bychom zvolily spíše jednodušší styl. Například černé lodičky, které by podtrhly Ivetiny krásné dlouhé nohy a zbytečně by se netloukly se zdobenými šaty.

profimedia-0452930897.jpg
Česká modelka a česká Miss Earth pro rok 2015 Karolína Mališová dorazila na party Unicreditu v dlouhé korzetové rudé róbě. V tomto outfitu od značky Poner, který zdobily blyštivé komponenty Preciosa, by se nemusela stydět dorazit ani na červený koberec do Cannes. Šaty doladila stříbrným psaníčkem a šperky od ALO diamonds.

profimedia-0453006056.jpg
Róbu hodnou prestižních hollywoodských akcí oblékla také modelka Daniela Zálešáková. Šaty od návrhářky Sandry Mark v barvě champagne, zdobené zlatou výšivkou, modelka doplnila nenápadnými sandálky na podpatku ve stejné barvě a zlatým psaníčkem. Na krk už pak chytře zvolila jen jednoduchý náhrdelník od Richard Collection. Za nás rozhodně palec nahoru.

profimedia-0453006257.jpg 
Velice to slušelo i modelce Nikol Švantnerové. Ta zářila už na dálku ve třpytivých stříbrných šatech, které doplnila i stříbrnými doplňky a sandálky na podpatku. Outfit byl velmi jednoduchý, elegantní a stylový a Nikol ho především uměla dobře prodat.

profimedia-0453006282.jpg 
Česká modelka s ukrajinskými kořeny Taťána Makarenko sáhla po osvědčené klasice. Černé korzetové midi šaty s plisovanou sukní doladila výrazným černým páskem, který celkovému dojmu dodal šmrnc. Outfit doplnila černým psaníčkem a dobře zvolila jednoduché černé lodičky, lesklé, stejně jako kabelku a pásek.

profimedia-0453006027.jpg

Zdroj: Profimedia 
 
 Která z dam by se podle vás ve svém outfitu nemusela stydět ani na červeném koberci v Cannes?

Čtěte také:

Reklama