Kim Kardashian

Stejně jako většina ostatních návštěvníků, měla na sobě i Kim Kardashian digitalizovaný maskovací potisk, uvedený ve zmíněné kolekci 2024. Tento vzor zahrnula do podprsenky v atletickém stylu a přiléhavých legín. Ačkoli na sebe Kim ráda strhává pozornost volbou svých outfitů, tentokrát její outfit nepatřil mezi ty nejšílenější. Stejný vzor se vyskytoval také na chlupaté ledvince. Na nohy si Kim obula vysoké lodičky s průhledným páskem, aby tak zvýraznila své dlouhé nohy.

Beyoncé a Jay-Z

Jednačtyřicetiletá zpěvačka dorazila na akci společně se svým manželem, kterým je třiapadesátiletý Jay-Z. Zatímco ten zvolil pro tuto příležitost klasický a elegantní třídílný oblek, sestávající z bílé propínací košile, hnědé vesty a hnědého saka, doplněného padnoucími cigaretovými kalhotami ve stejné barvě, jeho žena se oblékla tak, jako by chtěla právě ulehnout do postele, než že by šla na přehlídku. Hedvábný žlutý komplet totiž spíše připomínal pyžamo a sluneční brýle ve stylu klapek na spaní tento look jen podtrhovaly. Hnědá taška s řetízkovým uchem je samozřejmě z dílny Louis Vuitton.

Pokud se ovšem zaměříte na oblek, který na sobě Jay-Z má, zjistíte, že je také pokryt digitalizovaným potiskem. Obyčejný oblek se tak rázem stává zajímavým.

Kim-a-Beyonce.jpg
Zdroj foto: koláž Profimedia

Rihanna

Zpěvačka Rihanna pro tuto příležitost zvolila zakázkovou soupravu s živůtkem z bavlněného denimového žakáru se vzorem digitalizovaného maskovacího potisku, ze kterého jí vzhledem k jejímu těhotenství vykukovalo bříško. Vše doplnila kulichem se stejným vzorem. Její outfit ladil s outfitem jejího partnera – rappera A$AP Rockyho. Rihanna také zastala první roli v kampani pro tuto kolekci Louis Vuitton, kdy se objevila na masivním billboardu v Paříži.

Naomi Campbell

Topmodelka Naomi Campbell zaujala zakázkovým blejzrem s dvojitým zapínáním, živůtkem a mini sukní z hnědé teletiny. Tento jednobarevný outfit doplnila poměrně masivními holínkami ve stejné barvě, které na jejích dlouhých a štíhlích nohou vypadaly zbytečně robustně a větší taškou v zářivě červené. Všechny tyto komponenty na sobě nesly monogramy značky.

riri-a-naomi.jpg
Zdroj foto: koláž Profimedia

Zdroj info: Tiskové informace Louis Vuitton, VogueVogue2hollywoodlifehypebeast

Reklama