Eva Decastelo
Pravidelné koupání ve Vltavě na svém Instagramu sdílí moderátorka a herečka Eva Decastelo. Sledující vždy informuje o aktuální teplotě vzduchu i vody. S otužováním začala v říjnu a pořád jí to prý baví a nabíjí energií. Potkat ji můžete nejčastěji ráno v pražské čtvrti Braník.

Lucie Křížková
Statečná je i modelka a moderátorka Lucie Křížková, která se inspirovala metodou ledového muže Wima Hofa. Kromě otužování, ke kterému jí stačí sud s dešťovou vodou na zahradě, praktikuje i dechové cvičení.

Sanda Pogodová
Zatím se drží i herečka Sandra Pogodová. Kromě studených sprch, které si dopřává doma, se snaží chodit i třikrát týdně do ledové Vltavy a pod vodou tráví kolem dvaceti minut. Poté, co vyleze z vody, prý zažívá pět minut absolutní euforie. I jejím revírem je oblíbená základna otužilců Braník.

Nela Boudová
Na stejné místo jako Sandra Pogodová vyráží i herečka Nela Boudová. Tu prý baví posouvat hranice, splývat s přírodou a také jí kamarádka řekla, že díky otužování nebude mít nikdy celulitidu. Takže herečka tuto metodu poctivě testuje.

Kristýna Frejová
Další odvážnou českou ženou je herečka Kristýna Frejová. I ona své tělo pravidelně noří do studené vody a nechává do sebe bodat miliony neviditelných jehliček. Ve vodě vydrží kolem deseti až pětadvaceti minut. Otužování jí pomáhá zůstávat pozitivní v době, kdy jsou zavřená divadla.

Jan Tuna
Moderátor Jan Tuna poslal svým sledujícím na Instagramu hanbatý pozdrav ze svého pravidelného otužovacího rituálu. Stojí na břehu Berounky a intimní partie si zakrývá jen rukama. Ale na čepici, na tu nezapomněl.

Jitka Boho
Eva Decastelo a Lucie Křížková k otužování namotivovaly modelku a zpěvačku Jitku Boho. Ta má za sebou zatím první pokus, ale doufá, že nebyl poslední.

Otužuje se také zpěvák Tomáš Klus, herec Jiří Langmajer nebo rapper Rytmus.

Reklama