itka.jpg

Foto: Profimedia

Manželé Obamovi oslavili konec starého a začátek nového roku ve velkém stylu. Nezapomněli ani na stylové hvězdné brýle. Michelle pak popřála svým příznivcům na Instagramu, kam přidala společnou fotku s Barackem: „Přejeme vám všem rok plný štěstí, lásky a pevného zdraví."

I slovenská popová diva Dara Rolins slavila se svými nejbližšími. Nový rok strávila ve Švýcarsku na horách, kde si užívala nezapomenutelné okamžiky štěstí nejen se svou dcerou, ale i s novým přítelem Pavlem Nedvědem. „Přeji vám, aby ani ve vašem životě nechyběl ten pohyb proudícího citu jak směrem ven, tak směrem k vám. Ať je vaše srdce plné lásky,“ napsala na svém Instagramu a dodala: „Bych nevěřila, že i mě doběhne ke konci roku taková romantická nálada.“

Herečka Jitka Schneiderová si zase poslední den v roce dávala s kamarádkou kafe v porcelánu v lese. „Bye, bye 2021… Lepší závěr jsem si přát nemohla! Dát si v lese kafe v porcelánu a k tomu linecký. Alko, děkuju! Tahle procházka se stane tradicí, kdykoliv se nám bude chtít! Nejlepší vstup do Novýho roku! Přeju! Všem,“ napsala k příspěvku na svém Instagramu.

Herečka Halle Berry strávila konec roku na dovolené. „Dnes jsem pocítila slunce na tváři a moje duše se usmála… více toho prosím v roce 2022,“ napsala k jedné z fotek, které sdílela v novém roce na sociální sítě. Přidala také snímek se svým přítelem Van Huntem, jak si dávají novoroční polibek.

Čerstvě singl Dua Lipa si konec roku užila se svými přáteli a podle fotky se zdá, že to pořádně rozjeli. Na sociálních sítích zveřejnila snímek s kamarádkami, ke kterému napsala: „Posílám všem spoustu lásky a světla.“

Patricie Pagáčová zažila poprvé oslavy příchodu nového roku v nové roli – v roli maminky. Na Instagramu se se svými sledující podělila o novoroční snímek s manželem, na kterém drží prskavky. Jednoduše jen napsala: „Kéž jsou všechny bytosti šťastny.“

Hvězda reality show Kim Kardashian poslala do internetového éteru polibek a přání šťastného nového roku. „Modlím se, aby to byl náš zatím nejlepší rok! Dejte si vysoké cíle. Přijímejte pouze pozitivitu a produktivitu.“ „Ať je tento rok plný lásky, radosti, štěstí, zdraví,“ popřála svým příznivcům.

Ani herečka Rebel Wilson nezapomněla na sociálních sítích popřát svým fanouškům krásný nový rok. „Začněte nový rok v plné síle,“ vzkázala blondýnka, která v roce 2021 dokázala se svým tělem zázraky. Zhubla spousty kil a je ještě krásnější než kdy před tím. A hlavně v nejlepší formě!

Demi Moor strávila začátek roku 2022 dováděním ve sněhu se svými rozkošnými štěňaty. „Nový rok, stejné vylomeniny,“ poznamenala u videa, které nahrála na Instagram. Je vidět, že nejen ona, ale i její psí společníci mají z bílých radovánek opravdu radost.

Indická herečka Priyanka Chopra a její manžel Nick Jonas si užívali radovánky na jachtě. „Jsem tak vděčná za rodinu a přátele. Tohle je oslava života,“ napsala Miss World z roku 2000 ke sladké společné fotce.

Modelka Simona Krainová slavila v Beskydech se svou rodinou i psí společnicí. Na svém Instagramu se vyjádřila k novoročním předsevzetím. „Nechtějme být prosím průměrní ve všem, ale dokonalí v něčem. Pokud totiž budete trávit svůj život tím, abyste byli ve všem dobří, nikdy nebudete v ničem skvělí. Takže se pojďme vykašlat na milión předsevzetí a věnujme volný čas a energii věcem a lidem co nás baví a plní štěstí, touhy a lásky,“ napsala a popřávala všem zdraví, pevné nervy, méně hňupů, méně stresu, více lásky, zábavy, dobrého vína a radosti ze života. „A ať vás neopouští humor a zdravý rozum,“ dodala.

Zpěvačka Lucie Bílá se na nový rok velice těšila. To dala ostatně najevo i ve svém novoročním příspěvku na Instagramu, kde nezapomněla zmínit, že 22 byla vždycky jejím šťastným číslem. „Přeji nám všem, ať se svět uzdraví a ať společně prožijeme výjimečné časy, které už všichni potřebujeme jako sůl,“ popřála.

Zdroje: Instagramy celebrit