Muzeum se pro veřejnost otevře 30. září, ale celebrity měly možnost do něj nahlédnout o pár dnů dříve a náležitě se na to vystrojily.

Cher

clanek.jpg
Foto: Profimedia

Zpěvačka Cher rozhodně přítomné nezklamala – oblékla se totiž do extravagantního modelu, ve kterém připomínala kolotočářku. Kalhotový komplet Dolce & Gabbana smíchal různé barvy i vzory, včetně zvířecího.

Lady Gaga

profimedia-0634321005.jpg
Foto: Profimedia

Zpěvačka Lady Gaga dorazila na akci v modelu s retro nádechem od Schiaparelli. Jednoduché černé šaty bez ramínek doplňoval modrý saténový přehoz, který měla Lady Gaga naaranžovaný přes jedno rameno. Outfit vyšperkovaly dlouhé náušnice a prsteny Chopard. Tentokrát bychom ale ubraly na make-upu, toho měla zpěvačka na obličeji na náš vkus až příliš.

Olivia Rodrigo

profimedia-0634322274.jpg
Foto: Profimedia

Na černou vsadila i americká zpěvačka a herečka Olivia Rodrigo. Róba od značky Saint Laurent byla ovšem velmi odvážná v oblasti výstřihu, ze kterého se Olivii drala ňadra. Oblékla jeden z nejodhalenějších outfitů večera.

Halle Berry

profimedia-0634323895.jpg
Foto: Profimedia

Zatímco většina přítomných dam volila dlouhé šaty, herečka Halle Berry ukázala své štíhlé nohy v krátkém modelu. Černé šaty s nabíranými rukávy a hlubokým dekoltem byly značky Etro.

Katy Perry a Orlando Bloom

profimedia-0634320429.jpg
Foto: Profimedia

Na červeném koberci se objevila i zamilovaná dvojice – zpěvačka Katy Perry a herec Orlando Bloom. Zpěvačka vyrazila v lesklých šatech v retro vzhledu od značky Louis Vuitton. Tentokrát měla na vlasech tmavou barvu. Tu v poslední době ráda střídá s blond.

Rita Wilson a Tom Hanks

rita.jpg
Foto: Profimedia

Otevření muzea si nenechal ujít ani jeden z nejstabilnějších párů Hollywoodu. Přes třpytivé šaty v délce pod kolena měla herečka přehozený kabátek se vzorem. Škoda, že ze šatů neukázala víc. Herec Tom Hanks si s manželkou sladil kravatu.

Meg Ryan

profimedia-0634342206.jpg
Foto: Profimedia

Herečka Meg Ryan vypadala v šatech s květinovým potiskem velmi elegantně a žensky. Model od návrhářky Ulyany Sergeenko krásně obtahoval hereččinu skvělou postavu. Vlasy si Meg Ryan nechala rozpuštěné, ale v tomto případě by se nám na ni hodil nějaký nedbalý drdůlek.

Zdroje: Profimedia, Vanity Fair, Hollywood Reporter, Harpers Baazar

Reklama