Foto: Profimedia

Těhotná Veronika Kopřivová
Modelka Veronika Kopřivová se proslavila hlavně jako partnerka hokejisty Jaromíra Jágra. Tomu už je ale dávno konec, momentálně září štěstím po boku Miroslava Dubovického a z Malediv páreček oznámil, že budou tři. Veronika uvedla, že je ve 21. týdnu těhotenství.  


Těhotná Patricie Pagáčová
Během lockdownu nezahálela ani herečka Patricie Pagáčová se svým manželem. I oni se těší na přírůstek do rodiny. Ještě před tím se ovšem rozhodli strávit poslední dovolenou jen ve dvou a vydali se jak jinak než na Maledivy. V tropickém ráji herečka zapózovala s bříškem.

Těhotná Meghan Markle
Rodinný mluvčí Meghan a prince Harryho v neděli potvrdil, že páreček čeká druhého potomka. Fotograf Misan Harriman také sdílel snímek manželů, na kterém je vidět, že Meghan už je v pokročilejší fázi těhotenství. 

Bříško Martiny Pártlové
Nedávno těhotenství oznámila i jedenačtyřicetiletá zpěvačka Martina Pártlová. V neděli se ovšem na svém Instagramu konečně pochlubila i těhotenským bříškem v džínových lacláčích. Na 164 centimetrů prý momentálně važí 72 kilo, zavtipkovala také, že je konečně se svým partnerem na stejné váze. 


Feri má první milion
Lidé, kteří se pohybují na Instagramu, moc dobře vědí, co znamená žlutý vykřičník. Poslanec Dominik Feri tak totiž komunikuje nová opatření vlády a důležitá rozhodnutí. V minulém týdnu dosáhnul milionu sledujících.


Otužilá Naomi Watts
Neotužují se jen české, ale i zahraniční celebrity. Třeba herečka Naomi Watts ukázala svou odvahu, když se převlékla do plavek a rozplácla se ve sněhové pokrývce. Rychle ji zase opustila, ale i ta vteřina se počítá.

Zamilovaná Lucie Bílá
Zamilovanou fotografii s partnerem ve sněhu sdílela na svatého Valentýna zpěvačka Lucie Bílá. Na obrázku je kromě nich také veliká kytice, kterou pravděpodobně Lucii podaroval přítel Radek Filipi.

Vyfiltrovaná Dáda Patrasová
Královna dětských srdcí Dáda Patrasová už nějakou dobu na Instagramu řádí. Svou sociální síť zásobuje jednou fotkou za druhou a vyžívá se v nejrůznějších úpravách a filtrech, které mají s realitou pramálo společného. Takové rty snad nejsou ani možné. Nebo ano?

Reklama