Foto: Profimedia

Nela Slováková odhodila plavky
V tropických letoviscích se celebrity střídají jako na běžícím páse. Co taky doma, když se v Česku nic nemůže? Za mořem vyrazila i Nela Slováková, výherkyně reality show Hotel Paradise. V Mexiku odhodila veškerý stud (kterým ale tak jako tak nikdy netrpěla) a na kusu dřeva vystavila své nahé tělo s popiskem Zadek na pláži.

Patrice Pagáčová zavzpomínala na dětství
Někdo sdílí pozadí a někdo zase roztomilé snímky z dětství. Herečka Patricie Pagáčová se se svými sledujícími podělila o fotografii z doby, kdy byla ještě malá holčička. Kvůli krátkým vlasům vypadala trošku jako chlapeček, což v popisku i sama reflektovala.


Eva Perkausová si plavky nechala
Oblíbenou destinací českých celebrit jsou v posledních dnech Maledivy. Ženil se tam bývalý pornoherec Robert Rosenberg a za slunečními paprsky tam vyrazila i moderátorka Eva Perkausová. Ta se na rozdíl od Nely Slovákové vyfotila v plavkách, ale nebylo to nic míň sexy. Samu sebe ale nazvala tuleněm.


Martina Pártlová v očekávání
Po porodu Veroniky Arichtevy a oznámení druhého těhotenství Nikol Štíbrové se nenechala zahanbit ani třetí z kamarádek. Zpěvačka Martina Pártlová oznámila, že je ve svých 41 letech poprvé těhotná. Navíc bude rodit zhruba stejně jako její parťačka Štíbrová.


Zamilovaná Gabriela Koukalová
Na začátku loňského září oznámila exbiatlonistka a moderátorka Gabriela Koukalová rozvod se svým manželem, nyní už září po boku nového muže. Mám chlapce z Berouna a je to sympaťák, prozradila na svém Instagramu.


Obnažená Pavlína Pořízková
Minulý týden se nesl v duchu odhazování svršků. Odhalila se i pětapadesátiletá topmodelka Pavlína Pořízková. Dokázala tak, že nahé ženské tělo je krásné i v pozdějším věku. Inspiraci si prý vzala od stejně staré herečky Elizabeth Hurley, která už dříve sdílela podobnou fotografii.

Třetí chlap Nikol Štíbrové
O radostnou novinku v podobě druhého těhotenství se herečka Nikol Štíbrová podělila už před Vánocemi. Nyní zveřejnila i pohlaví očekávaného potomka. A bude to kluk! Spolu s Nikoliným partnerem a synem Mathiasem to budou tři ku jedné. 

Rudovlasá Shakira
Známá zpěvačka byla blondýnkou i tmavovláskou. Před pár dny se rozhodla, že její stávající barva už ji poněkud nudí, a tak šla do odvážné ohnivé. Jak to zpěvačce sluší můžete posoudit sami. Podle komentářů pod fotkou jsou fanoušci nadšení. 

Rozpálená Hanka Kynychová
Známá česká cvičitelka se o své zdraví stará nejen zdravým jídelníčkem a pohybem, ale také posiluje imunitu v sauně. Z té zveřejnila pořádně sexy snímek. V textu prozradila, že v poslední době přibrala tři kila, protože má přeci jen méně pohybu než obvykle. Zároveň ale řekla, že jako cvičitelka by nikdy nepodstoupila liposukci. Chce prý být autentická. 

Reklama