Foto: Profimedia

Libor Bouček otcem
Informaci o těhotenství své manželky sdílel moderátor Libor Bouček se světem teprve na konci ledna. Tou dobou už byla jeho žena v pokročilém stádiu těhotenství a jen o pár týdnů později Bouček nadšeně oznamoval, že má syna Alberta. Narodil se 16. února.


Blondýna Leichtová
Před diváky sice herci nemohou, ale na zkoušky se scházejí, a aby to bylo se vším všudy, musí samozřejmě zkoušet i kostýmy, paruky a rekvizity. Herečka Kristýna Leichtová si díky práci šikovných maskérek vyzkoušela, jak by vypadala jako blondýnka. Tak líbí, nebo nelíbí?


Zasnoubená Paris Hilton
Romantickými fotografiemi ze zásnub zaplavila svůj Instagram dědička hotelového impéria Paris Hilton. Její přítel využil k žádosti o roku čtyřicáté narozeniny své vyvolené. Pár je spolu od roku 2019 a pro Paris Hilton jsou to už čtvrté zásnuby.


Ne tak úplně nový páreček
Po roce mlžení šli konečně s pravdou ven. Herec Marek Lambora známý ze seriálu Slunečná a modelka Andrea Bezděková tvoří pár. První veřejnou společnou fotografii sdílela modelka na svém Instagramu.


Vzpomínka na dětství
Instagram bývalé první dámy Dagmar Havlové se často nese v duchu vzpomínání. V minulém týdnu sdílela archivní fotografii, na které je jako devítiletá holčička s krátkým sestřihem. Vlasy jí prý tehdy ostříhala sestra a ona si za to ve škole vysloužila přezdívku Vrabčák Vojta. Práskla na sebe také to, že se jako malá hodně prala.

Nejmladší člen britské královské rodiny
Princezna Eugenie, vnučka královny Alžběty II., se několik dní po porodu pochlubila fotkou svého prvorozeného syna. Nejmladší člen britské královské rodiny se jmenuje August Philip Hawke Brooksbank.

Reklama