blobid0.jpg
Foto: Herminapress

Markéta Konvičková

Na přehlídku dorazila nejen jako host, ale také zazpívala. Zpěvačka Markéta Konvičková představila v premiéře svůj duet Nebe peklo ráj s Janem Bendigem a to přímo na přehlídkovém mole. Na sobě měla symetrickou róbu na jedno rameno s průstřihem v pase, kterou ozvláštnil dlouhý rukáv až na zem a ostny na rameni. Perfektní outfit. Za nás rozhodně palec nahoru. Mimochodem, Markéta nám v tomto celkovém stylingu včetně účesu a líčení velice připomíná zpěvačku Pink.

Bára Mottlová

Na akci se přišla podívat i herečka a influencerka Bára Mottlová, která si přehlídku zřejmě spletla s premiérou filmu Barbie. Růžová sice ve Varech letos frčí, jak jsme mohli vidět na luxusní UniCredit Party nebo třeba na róbě Jitky Čvančarové během zahajovacího ceremoniálu, ale tady byl na pozvánce dress code jiný – a to extravagant black. Třeba ale Bára chtěla být v té změti černé pořádně vidět, což svůj účel rozhodně splnilo. Měla na sobě světle růžové šaty a vestičku ve fuchsiové barvě.

Sharlota

Zato rapperka Sharlota dress code dodržela perfektně – její outfit byl černý a zároveň pořádně extravagantní. Dokázala zaujmout a strhnout na sebe pozornost, což se jí ostatně daří skoro vždy. V módě se totiž vyžívá. Měla na sobě latexové šaty doplněné kabátem a čepicí. Všemu dodávaly drsný styl řetězy na krku a sluneční brýle. Na nohou pak měla vysoké kozačky nad kolena. A palec nahoru u za stylovou kabelku.

FoctoJet.jpg
Foto: Herminapress

Ornela Koktová

Černou měla také Ornela Koktová, která vsadila na módní průstřihy v pase. Její šaty však působily docela laciným dojmem. Kromě toho, že byly celkem dost průsvitné, ani látka nevypadala příliš kvalitně. Na party do nočního klubu asi fajn, na přehlídku do Varů bychom Ornele vybrali něco slušivějšího. Ale jestli bylo účelem být sexy, to se určitě povedlo a někteří pánové se jistě otočili.

Veronika Farářová

Přehlídku moderovala Veronika Farářová, které to velice slušelo v šatech sahajících až na zem s rozparkem až nad rozkrok a výstřihem téměř k pupíku. Vše ale dokázala sofistikovaně uhlídat a celek působil elegantně a vkusně. Pas pak zvýrazňoval stylový pásek.

Nikol Kouklová

Dress code úplně zazdila i herečka Nikol Kouklová, která se po většinu času na festivalu objevuje v tmavě zelené. Zelená zrzkám opravdu sluší, o tom není pochyb. Ale občas by to chtělo změnu. Na přehlídku Debbie Brown Nikol oblékla zelený kalhotový kostýmek se širokými nohavicemi a mohutným páskem.

FoetoJet.jpg
Foto: Herminapress

Zdroj: Módní přehlídka Debie Brown

Reklama