Dnešní téma je o celebritách. Budeme se bavit o tom, s jakou známou osobností byste šla na kafe. A je jedno, jestli ona celebrita by byla žena, nebo muž. Hlavně aby se s ní dalo si „normálně“ popovídat.

Není samozřejmě jednoduché si takové „dostaveníčko“ domluvit. Ale pokud jste fanynka nějaké herečky, modelky nebo zpěvačky, lze ji třeba sledovat na sociální síti Facebook. A o čem se slavní baví? Řeší úplně stejné věci jako každá z nás. Chlubí se svými potomky nebo pracovními úspěchy.

Kurková v natáčkách

Pojďme na chvíli nahlédnout do soukromí slavných, kteří se občas podělí o své příspěvky nebo fotografie se svými fanoušky. Co taková krásná a úspěšná Češka, modelka Karolína Kurková? Maminka malého syna žije a pracuje za „velkou louží“ a do Čech jezdí minimálně. Ale ani na české fanoušky nezapomíná. Jak žije, na čem pracuje nebo co ji zajímá, pravidelně zveřejňuje na svém profilu. Před pár dny například zveřejnila snímek ze zákulisí přehlídky se slovy: „Dělám to, co umím dělat nejlépe.“ Sluší jí to, nemyslíte?

Kurková

Marta Jandová v posteli

Také zpěvačka Marta Jandová, jež se loni v srpnu stala maminkou holčičky Marušky, pravidelně komunikuje se svými fanoušky na Facebooku. Nedávno například na svůj profil napsala: „Asi rostou zoubky... Beeeee!“ A k tomu sdílela snímek, jak leží v růžovém pyžamu. Prostě sexy matka!

Marta Jandová

A navíc si umí ze sebe udělat legraci. Před pár dny zveřejnila další snímek, jak sedí v kadeřnickém křesle s čerstvě obarvenými vlasy.... a nenamalovaná. :)

Marta Jandová

Ano, některé celebrity bývají nafoukané, a je fajn, že zrovna Marta Jandová k nim nepatří. Hlavní je nebrat se vážně. Co myslíte, milé Ženy-in. Kdybyste byly slavné, sdílely byste na sociálních sítích své soukromí?

Vyznáte se v rybníčku českého showbyznysu? S kým z nich byste si ráda zašla na kafe a popovídala si o jeho/její práci a soukromém životě? Je někdo takový? Napište mi o tom!

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu je CELEBRITA. Předem děkuju!

Reklama