Jednou z hvězd, které ukázaly svou róbu na červeném koberci 53. ročníku CMA Awards, byla modelka Gigi Hadid. Není sice hvězdou country hudby, za to ale ví, jak se obléci na červený koberec. Supermodelka na sobě měla bílé rolákové šaty bez rukávů a špičaté bílé polokozačky.  

Vítězka čtvrté řady pěvecké soutěže American Idol Carrie Underwood se po červeném koberci prošla ve zlatými flitry pokrytých šatech s průhlednou sukní od Elie Madi. Šaty doplnila botami od Jimmyho Choo, náušnicemi značky Jared Lehr a prsteny od Loree Rodkin a Maxior.

Herečka a zpěvačka Kristin Chenoweth se ani v jedenapadesáti letech nebojí růžové a volánků. Na udílení cen country hudby vyrazila v nepřehlédutelných šatech od Christiana Siriana. V růžové róbě působila blondýnka velmi sladce, avšak možná příliš jako cukrová vata. Méně volánků by neuškodilo. Musíme ale uznat, že ve svém věku vypadá výtečně!

Výrazné šaty zvolila také Nicole Kidman. Herečka, která přišla podporovat manžela Keitha Urbana, na sobě měla červeno-oranžové blyštivé midi šaty Versace zdobené aplikacemi v podobě květin. Za nás jsou šaty až příliš výrazné. Na Nicole jsme už viděly mnohem hezčí a lépe padnoucí róby. Méně třpytu by jistě neuškodilo. Pochválit musíme originální vakovou kabelku a jednoduché slušivé páskové boty.

U zpěvačky Halsey  jsme zvyklé spíše na drsnější styl. Volba její pohádkové róby Nedo nás tedy velmi překvapila, samozřejmě v dobrém slova smyslu. Zpěvačka totiž vypadala jako dáma a bezpochyby byla hvězdou červeného koberce.

Zpěvačka Danielle Bradbery téměř splývala s červeným kobercem v zářivě červených šatech od značky Hamel. Nutno říci, že blondýnce velice slušely a pěkně zvýrazňovaly její dokonalé křivky. Vkusné výřezy zvýrazněné jemnými uzly dodávaly róbě netradiční vzhled. Jemný look doladila pouze ne příliš výraznými šperky značky Prakshi.

Trochu jako v pytli působila zpěvačka Pink. Popová hvězda se prošla po červeném koberci v šatech Julea Domani od Zeeny Zaki s obrovským volánem, který se táhl od krku až do půli stehen. Barva šatů byla pěkná, ladící s ročním obdobím. Avšak volánků bylo na náš vkus až příliš mnoho. Celkově působil outfit spíše neformálně. Spolu s kloboukem nám celek trochu připomínal oblečení z Doktorky Quinnové. Na takovou akci si mohla dát Pink trochu více záležet.

Foto: Profimedia

Čí šaty vás zaujaly nejvíce?

Reklama