Zpěvačka Jennifer Lopez oblékla nepřehlédnutelnou zářivě oranžovou róbu od návrháře Ralpha Laurena. Ta se skládala ze šusťákové sukně s dlouhou vlečkou a třpytivého rolákového choli ve stejné barvě. Šaty doplnila oranžovým psaníčkem, oranžovými lodičkami a stříbrnými šperky.

profimedia-0442651061.jpg
Americká topmodelka Gigi Hadid přišla v podivném nebesky modrém úboru od značky Louis Vuitton. Extravagantní kalhoty s prvky skládané sukně doplnila sáčkem ve stejné barvě, přes které měla jakousi ledvinku na tlustém pásu. Komplet doplnila bílými kotníkovými kozačkami a šperky Lorraine Schwartz.

profimedia-0442770479.jpg
R&B zpěvačka Ciara přišla oblečená a neoblečená zároveň. Zvolila průhledné děravé šaty od Very Wang se spuštěnými rameny. Pod nimi měla jen krátký top a vysoké kalhotky. Vše doplnila černými kozačkami nad kotníky.

profimedia-0442658363.jpg 
Populární sestry Mary-Kate a Ashley Olsen na CFDA Fashion Awards přišly jako dvě vdovy. V černých outfitech The Row působily obě velmi tajemně a depresivně. Nic nezlepšily ani jejich ne příliš veselé výrazy a vybledlé tváře s výraznými lícními kostmi. Mary-Kate ponurou černou alespoň trochu rozbila svým tyrkysovým psaníčkem.

profimedia-0442653709.jpg 
Jeden z nejvkusnějších a nejhezčích outfitů předvedla modelka Riley Montana. Měla sice co dělat, aby neukázala bradavky, ale šaty naštěstí držely tam, kde měly, a nehoda se nekonala. Šaty doplnila jemnými stříbrnými sandálky na podpatku a výrazným náhrdelníkem.

profimedia-0442717221.jpg
K lepším patřily i šaty argentinské modelky Camily Morrone. Ta vsadila na hollywoodskou old school eleganci v černo-bílých saténových šatech od značky Prabal Gurung. Camila ukazuje, že v jednoduchosti je krása.


profimedia-0442648364.jpg

Velmi extravagantně oblečená dorazila modelka Veronica Webb. Objemné fialové šaty a fialové střevíce doplnila podivnou květinovou pokrývkou hlavy. K té sladila i zlaté třpytivé psaníčko, na němž byl motiv květiny. Nepřehlédnutelná rozhodně byla, příliš ale neoslnila.

profimedia-0442623363.jpgZdroj: Profimedia

Čtěte také:

Reklama