Italská influencerka Paola Turani se na promítání filmu The Innocent předvedla v objemné růžové róbě od Georgese Chakry. Vypadala skoro jako princezna od Disney a šaty jí nesmírně slušely. Velmi elegantní kousek bez ramínek s vysokým rozparkem pak influencerka doplnila šperky značky Messika Paris. Obzvláště náhrdelník byl nádherný a skvěle se doplňoval s outfitem.

profimedia-0694172347.jpg

Foto: Profimedia

Indická herečka a letošní porotkyně Deepika Padukone v úterý na premiéře filmu The Innocent ohromila v oranžových elegantních šatech bez ramínek od Ashi Studia. Její róby v Cannes vždycky patřily k těm nejlepším a letos tomu není jinak. Na uších měla výrazné mátově zelené diamantové náušnice od Farah Khan World.
 profimedia-0694158230.jpg

Foto: Profimedia

Brazilská modelka Izabel Goularta se doslova sladila s červeným kobercem. Její rudé šaty taktéž od Ashi Studia byly zajímavé především tím, že byly jejich součástí kalhoty. Modelka nezapomněla sladit ani lodičky. Celek krásně doladily šperky Chopard.

profimedia-0694158417.jpg

Foto: Profimedia

Jemně zelené asymetrické šaty předvedla anglická návrhářka plavek, televizní osobnost, modelka a herečka Kimberley Garner. Úzké šaty s páskem a vlečkou má na svědomí Rami Al Ali. Kimberley je dokonale sladila se šperky Hassanzadeh.

profimedia-0694172374.jpg

Foto: Profimedia

Krásné, jednoduché, sofistikované, sexy… takové šaty zvolila indonéská herečka Raline Shah. Indický návrhář Gaurav Gupta se postaral o to, aby v róbě poseté korálky vynikla perfektně ženská postava. A herečce padla róba jako ulitá.

profimedia-0694160357.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Times Now News, Daily Mail, Instagram stories celebrit