Celebrity v seznamu jsou vybrané podle toho, jak moc lidé jejich styl vyhledávají a jak moc nakupují podobné kousky. Jak vypadá top trojka?

Harry Styles
Jakmile se zpěvák Harry Styles objeví v nějakém outfitu na veřejnosti nebo ve videoklipu, okamžitě roste poptávka po podobných kouscích. Bylo to tak například i u perlového náhrdelníku nebo pletených vest, které rád nosí.


Foto: Shutterstock

Beyoncé
Zpěvačka Beyoncé zase zabodovala vizuálním albem Black is King, na kterém vzdává hold Africe, a také střídá různé outfity. Rovněž když se na instagramové fotce objevila v kostýmku značky Alessandra Rich, vyhledávání firmy se zvýšilo o 78 %.

RM
Korejský hudebník RM (dříve známý jako Rap Monster), pravým jménem Kim Nam-joon je také velkou inspirací. Když se leader populární skupiny BTS v New Yorku objevil v bílém roláku a bílé bundě, ihned po této kombinaci začaly toužit davy.


Foto: Profimedia

Na dalších místech se v žebříčku umístili – americká politička Alexandria Ocasio-Cortez, rapper Travis Scott, herec Paul Mescal, zpěvačka Lizzo, tanečnice Charli D’Amelio, vévodkyně Kate a podnikatelka Chiara Ferragni.

Reklama