Jennifer Lopez
Po vydání několika vlastních parfémů a spolupracích s věhlasnými kosmetickými firmami se zpěvačka Jennifer Lopez rozhodla uvést na trh značku dekorativní i pečující kosmetiky JLo Beauty. Do nového roku uvedla mimo jiné zpevňující pleťový krém, oční krém nebo obličejovou masku. 


 
Selena Gomez
Za Rare Beauty zase stojí zpěvačka Selena Gomez. Posláním značky je podle oficiálních prohlášení boj proti nerealistickým představám krásy. Část z výtěžku z prodeje produktů bude Selena dávat na podporu lidí s duševními chorobami.


 
Victoria Beckham Beauty
Zpěvačka a módní návrhářka se pustila i do kosmetiky. V rámci Victoria Beckham Beauty nabízí make-up, rtěnky, rozjasňovače, tužky na oči a další. Na webu firma deklaruje, že jí jde o kvalitu a co nejčistší produkty z hlediska obsahu chemických látek.


 
Rihanna
Značku Fenty Beauty, za kterou stojí populární zpěvačka Rihanna, dokonce v roce 2017 časopis Time označil za objev roku. Kosmetika se velmi dobře prodává a kosmetické maniačky jsou nadšené. Je oblíbená zejména proto, že nabízí několik desítek odstínů, takže si vyberou dámy s různými odstíny pleti.


 
Lady Gaga
V roce 2019 představila zpěvačka Lady Gaga značku Haus Laboratories. Své si v nabídce produktů najdou milovnice extravagantního make-upu, nechybí totiž metalické barvy a třpytky, i umírněnější ženy.


 
Kylie Jenner
Obrovskému zájmu se těší Kylie Cosmetics známé influencerky a sestry Kim Kardashian. Hodnota úspěšné společnosti se odhaduje na 360 milionů dolarů. Nejznámějšími produkty jsou lip kity na rty.

Drew Barrymore
Zakladatelkou Flower Beauty je populární herečka Drew Barrymore a u dělala tak už v roce 2013. V maskérně byla herečka od svých šesti let, takže má bohaté zkušenosti s těmi nejlepšími produkty. Cílem společnosti je vyrábět kosmetiku bez krutosti.

Reklama