ee.jpg
Foto: Profimedia

Ačkoliv jsou kolem stále ještě stavební stroje, na pražské Masaryčce to pomalu začíná žít. Ve čtvrtek 14. září se všude po okolí rozléhala italská hudba z otevření druhé pražské pobočky restaurace L'Osteria, kam dorazila i řada známých osobností.

Na této velkolepé slavnostní akci, kde teklo pití proudem a obsluha hosty neustále zásobovala výborným jídlem a obrovskými pizzami, byla také představena spolupráce s nadací Terezy Maxové a vydražena koláž od TMBK. Výtěžek z ní putuje rovněž na konto TERIBEARu.

Akcí provázel moderátor Marek Eben. Mezi známými hosty byli například Zlata Adamovská a Petr Štěpánek, Agáta Hanychová, Nikol Moravcová, Sharlota, Barbora Mottlová, Kateřina Průšová nebo herečka Patricie Pagáčová.

Poslední jmenovaná dorazila v asymetrických černých šatech na jedno rameno z kolekce jaro/léto 2023 od návrháře Lukáše Macháčka, který byl na akci taktéž přítomen. Agáta to na parketu rozjížděla na italské hity zpěváka Armanda Quattrone v pořádném party outfitu skládajícím se z šedého topu a třpytivé sukně. Ačkoliv před půl rokem porodila, nebála se vystavovat na odiv své bříško. I když influencerka a bývalá modelka absolutně nesplňovala předepsaný dress code smart casual, zřejmě si s tím hlavu vůbec nelámala.

Podobně to měla i šestadvacetiletá rapperka Sharlota. Ta vypadala, že si akci tak trochu spletla s festivalem Coachella, ačkoliv zvoleným dress codem zase tolik nepřekvapila. Už jsme u ní viděli i větší divočinu. To ale nic nemění na tom, že se smart casual její oranžovo-bílý outfit nemá nic společného.

Kdo naopak dress code dodržel na jedničku, byla Tereza Maxová, která oblékla úzké midi šaty na ramínka, zdobené kovovými kroužky a lehké sáčko.  Dorazila ve světle modrých midi šatech na tělo ve stylu negližé, Nikol Moravcová vsadila na vestičku a kalhoty s proužky a modelka a Miss České republiky pro rok 2002 Kateřina Průšová vsadila na klasiku v podobě černých kalhot a černého sáčka s bílým lemem.

Herečka Zlata Adamovská zvolila ležérnější outfit skládající se z kalhot a volnější košile, obojí v černé barvě. Outfit oživila výraznou oranžovou kabelkou, kterou pyšně svírala v rukou. Její manžel Petr Štěpánek dorazil v šedém saku s bílou košilí a černých kalhotách.  

Zdroj: Autorka článku

Reklama