Po vyhlášení středečního tématu mi to fakt nedá. Nemám ve zvyku někam psát a účastnit se různých diskuzí, ale tohle je i na mě opravdu moc. A tak jsem se rozhodla, že sem napíšu, i když si myslím, že můj názor stejně neotisknete.

Téma celebrity mě ale fakt nadzdvihlo!

To mají čtenářky psát o kom? O hercích, zpěvácích nebo politicích? Já vůbec nechápu, proč se těm komediantům říká celebrity! Většina z nich je věčně někde ožralá, pořádnýho neuměj nic, jen se trapně předvádět v různých estrádách, na který se nedá ani koukat! Nebo je podle někoho opravdu celebritou třeba upocenej Novotný, nebo totálně hloupá Diana Kobzanová? To přece nemůžete myslet vážně!

Vůbec je zarážející, že je u nás nejsledovanější televize stupidní Nova a nejčtenější jsou noviny Blesk. Bodejť by ne, když se to uměle podporuje všude, kam se člověk podívá! Z každýho časopisu na nás čumí Bartošová, zprofanovaná Lucie Bílá, nebo Vondráčková, která nemá soudnost! A lidi jako vy tady to hltaj, žijou tím, kdo s kým, co kde dělal nebo nedělal, čtou, kde se kdo, jak ožral, hrůza.

Přitom je tolik opravdu kvalitních umělců a filmů. Docela by mě zajímalo, kdo z vás chodí do divadla. Vsadím se, že vás asi moc nebude. Nebo na koncert vážné hudby.

Myslím, že by lidi měli víc přemýšlet a ne se vrhat po všech těhle povrchnostech. Já se v televizi koukám hlavně na druhý program, protože tam je spousta zajímavých pořadů. Dokumenty a filmy. To je něco, co člověku opravdu něco dá. Ale fakt nechápu, že někdo může trávit čas tím, že se dívá na hloupé zábavné pořady nebo na ty ubohé seriály. A pak ještě považuje ty lidi, co se v nich objevujou, za něco víc! Chápete, jak je to hloupé?

Je mi to v podstatě fuk, kecejte si tu, o čem chcete, když na to máte čas. Ale pak se nedivte, že se o ženských říká, že jsou slepice!

Laura


Milá Lauro, i tobě patří dík za tvůj názor ;o) A nejenže Tvůj příspěvek zveřejňuji, ale zasílám Ti i sprchový gel + regenerační šampon.

 

 

Reklama