Musím předeslat, že nejezdím načerno, prostě proto, že se to nemá. Ale stalo se.

Jela jsem s manželem do divadla autobusem MHD. To odpoledne jsem si koupila nový měsíční kupon, ale bohužel jsem si průkazku nechala v pracovní tašce. Přišel revizor, zaplatila jsem 400 Kč, ale to ještě nebylo  všechno.

Došli jsme do divadla na hru Voda na kafe, která pojednává o ženě, důchodkyni, která žije sama a jejíž jedinou zábavou je zvát pošťačku na kafe. A protože jsou obě drbny, tak se prostě různé intimity ventilují v rámci hry.

Jaké bylo moje překvapení, když během výčtu různých nepravostí, jako že Opička neplatí na děti a už mu přišla obsílka k soudu, Nováček už 5 let nevrátil knihu Monte Christo do místní knihovny a už mu přišla 2. upomínka, zaznělo moje jméno, s tím, že jezdím načerno a obeslal mě místní dopravní podnik...

Manžel se smál, parta lidí, která byla s námi a věděla o mém "prohřešku", nevěřícně zírala a nikdo mi nevěřil, že to byla náhoda. Ale byla.

Takže jezdit načerno se nevyplácí, je to drahé, máte ostudu a ještě Vás ztrapní v divadle.


Děkujeme ženě-in za příběh, kterému náhoda opravdu pomohla :-).

Stalo se i Vám něco podobného. Cestováním strávíme mnoho času a občas se nám stane něco neuvěřitelného... Tak se pochlubte a my ty nejzajímavější odměníme.

redakce@zena-in.cz 

Pozor! Během půlhodiny zahájíme soutěž v samolodích. Nenechte si ji ujít. Vítězka od nás dostane balíček tělové kosmetiky The healing garden s vůní zeleného čaje a dvě náhodné soutěžící získají řasenku Lycra Extend od Astor.

 

Reklama