Šmoulové byli a jsou stále mezi nejmenšími velmi populární, a jejich podobizny se prý vyjímaly na zdi naší další čtenářky. Modří trpaslíci jako Šmoulinka, Taťka Šmoula nebo zlý čaroděj Gargamel se vryl do srdcí snad nás všech. :)

Dobrý den malinke-kote, děkujeme za příspěvek!


Zaujalo mě dnešní téma a tak jsem se rozhodla stručně popsat situaci v mém mládí. Sice jsem mladá stále, ale kdy jsme měli plakáty po celém pokojíčku už je taky pěkných pár let zpátky. Je tedy pravda, že u nás to bylo trošičku horší. Měla jsem dost dlouho pokojík se svojjí starší sestrou a tudíž byla většina plakátů její. Já neměla šanci si něco vylepit, co mě se líbilo a chtěla jsem to na své zdi mít. Když jsme ale byli ještě dost maličké a tudíž žádné idoly. Neboť jsme ještě neměli úplně v to rozum tak naše celá zeď byla pomalovaná šmouly :-) To si do teď pamatuji a i fotografii mám na památku. Malova l nám to náš taťka. Takže až budu mít časem děti tak vím koho pozvat aby nám vymaloval pokojíček :-)

Ale zpátky k tématu. U nás toho bylo více. Sestra si pořád něco na zdech polepovala. Já žádného idola v té době neměla. Až teď v dospělosti, ale to jsou takové že si je ráda poslechnu, zajdu na koncert ale nic víc :-) Já jsem na zdech neměla snad ani jeden jediný plakát. Mě se prostě nejvíce líbili taťkovo kreslené zdi a aby jste měli představu tak vám jednu fotografii ráda zasílám ať se můžete také podívat jak náš taťka byl šikovný. Mám to alespon na památku :-) Jinak převážně se objevovali na zdech Lunetic, Holki, Britney Spears myslím, snad také i UDG ale to až později.

smoula

malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Další příspěvky už prosím neposílejte! Děkuji. Výherce získá cenu uvedenou výše.

Reklama