Milá redakce a čtenářky,
 
nevím, co jsem komu provedla či jestli jsem ráno vstala levou nohou, ale z celého dne se úplně třesu, mám stále na krajíčku a žaludek sevřený jak pěst..
Ráno přitom bylo v práci příjemně, teda až do doby, kdy jsem měla kolegovi zavolat na mobil a vyřídit mu, že má udělat pro kanceláře výhodný nákup v jednom nejmenovaném supermarketu, jelikož mají dnes akci. Zavolal, že neví, kde se tento obchod nachází a ať mu zavolám znovu, až naleznu adresy, zavolala jsem mu je a on na mě, že si z něj dělám snad pr....,  že nepojede až támhle a ať mu řeknu nějaký adresní bod třeba na P-10, jelikož jsem dlouho žila v zahraničí, Prahu vůbec neznám podle jejích částí bez mapy, když jsem mu to řekla, začal na mě řvát, že si z něj dělám snad srandu a že jsem nemožná atd..
Byla jsem po telefonu dost rozhozená a vše jsem to pak řekla šéfovi, abych zjistila, jestli byla chyba na mé straně..Ten řekl, že ať jsem v klidu, a odešel na oběd bez tohoto kolegy.
Kolega, když přijel, tak první co bylo, se šel ke mně do kanceláře zeptat, jestli už šéf odešel na oběd, já jsem něco počítala, a tak jsem nezdvihla ani hlavu a říkám: "Ano, pan řídící už šel." a on na mě začal řvát: "Jak se to chováte, to mi to nemůžete říct do očí..!!"
Já se na něj koukla a řekla jsem mu to..
On bouchnul dveřma a odešel. To už jsem to nevydržela a začla ;-(Do toho přišel šéf a ostatní mu vše řekli. A on řekl, že má asi menzes a že by si to měl vybít na někom jiném.)
Tak jsem odešla na vzduch se zklidnit, vešla do drogerie, že si udělám radost, a do toho mi volá kamarád, tak mu to vše vyprávím a prohlížím si tu barvu na vlasy, tu přáníčko a do toho cítím oči prodavaček, jak na mě jako hyeny koukají, až ta starší na mě přes můj hovor s přítelem: PŘEJETE SI NĚCO!!!!! RÁDA BYCH VÁM POMOHLA!! a tvářila se nasupeně. Já jsem si dala na chvíli mobil od pusy a říkám: To je dobré, děkuji, já to tu znám.
A ona: To je možné, přesto JÁ Vám poradím!! řekla již zvýšeným hlasem.
 
Tak já bouchla s mobilem do kabelky a začla: tuhle barvu nemáte, přání se mi zatím žádná nelíbíla, atd. a ona tam začla něco na mě se zvýšeným hlasem říkat, tak jsem se otočila a odešla s díky..
 
No co já dnes komu udělala..??
 
Sonya
Reklama