a naše čtenářka s nickem klemsik to chce dopřát i své pětileté dceři. Proto se ráda na venkov, odkud pochází, stále ráda vrací. A největší legrace si prý užijí s koťaty, která co nevidět přijdou na svět

Krásný jarní den,

naše celá rodina má velmi blízko ke všem zvířátkům. Vyrůstala jsem a do nějakých 22let jsem žila na malé, krásné vesnici jméném Okořín. I dnes se považuji více za vesničanku než měšťačku a kdykoliv to jde, vracím se zpátky na vesnici k rodičům, aspoň na víkend. Sama mám 5letou dceru, která zvířata miluje a já jí chci kontakt s těmito tvory dopřát.

m

U našich na vesnici chovají slepice pro vajíčka, mají 2 psy, 5 koček, králíky, rybičky a kdysi i prasata.

Dcera nejvíce miluje kočky! A právě ty - 4 kočičky teď čekají své potomky. Takže bude brzy určitě veselo. A to doslova.

n

S koťátky je vždy  velká legrace, hlavně když malinko povyrostou a začnou dovádět, prozkoumávat okolí a celý dvůr, mazlí se nebo vám prostě jen tak z toho velkého dobrodružství usnou na klíně. Dcera jim každý rok vymýšlí jména a nevím, jak to pozná, ale vždy se trefí do pohlaví!

n

Když řekne, že tohle kotě se bude jmenovat Terezka, je to holka! Asi má nějaký šestý smysl. Rádi zvířátka fotíme, takže posíláme pár foteček.

n

A co se týká zachraňování, tak jsem jako puberťačka zachránila štěně, asi 3 měsíční a pak mi tak přirostlo k srdci, že se mnou putovalo domů a dnes je mé fence téměř 14let. Nedávno jsme tady ve městě zachránili kočičku, která uvíznula ve větrací šachtě. Volali jsme policii a zasahovat museli i hasiči, nicméně záchrana byla úspěšná a kočička putovala do útulku.

m

Přeji všem pohodový den, klemsik

Milá klemsik, tak to musí být pro vaší dcerku úžasné království

Text nebyl redakčně upraven

Reklama