sd

Jakmile žena zjistí, že je v požehnaném stavu, ve většině případů se v ní probudí zodpovědnost i za drobečka, kterého nosí pod srdcem. V tomto čase by ženy neměly zapomínat na péči o sebe a své tělo, které je v těhotenství namáháno mnohem více než kdykoli jindy. Které produkty jsou pro nastávající maminky ty nejlepší? To se dočtete níže.

To, že „obyčejné“ kosmetické produkty nestačí a v těhotenství je vhodné vsázet na speciální kosmetiku pro nastávající maminky, je asi všem jasné, ale jaké výhody má vlastně tato kosmetika? „Víme, že těhotenství je pro ženu výzva jak po stránce tělesné, tak duševní. Proto jsou vyvážené přírodní kompozice zaměřené na výživu a péči o pokožku budoucí maminky. Zlepšují elasticitu a prokrvení podkožního vaziva, aby nedocházelo k tvorbě strií, zároveň také posilují dělohu,“ radí odborníci ze společnosti Nobilis Thilia.

Těhotenské péče je vyvinuta tak, aby všem nastávajícím maminkám co nejvíce pomohla ulevit od běžných těhotenských obtíží, jako jsou ranní nevolnosti, pocit napětí v nohách či předčasní poslíčci, kteří se mohou v průběhu těhotenství objevit. Nejčastěji v tomto segmentu naleznete různé éterické oleje. „Během náročných hormonálních změn můžete prožívat emočně vypjatá období, kdy vám éterické oleje poskytnou přirozenou pomoc a oporu. Levandule, mandarinka, neroli a další harmonizační vůně vás ukonejší ve své náruči, dodají vám sílu a odvahu a v nové roli ženy-matky vám pomohou nalézt i potřebný duchovní rozměr,“ shodují se ve společnosti Nobilis Thilia.

Nyní se již podívejme do naší fotogalerie, kde naleznete ty nejlepší produkty pro budoucí maminky.

Čtěte také:

Reklama