Další příspěvek k penisovému tématu přišel od čtenářky s nickem Zdeničkaa. Neřeší v něm pouze penis, ale hlavně ženský orgasmus - tvrdí, že se bez klasického orgasmu dá žít, souhlasíte?


Hezký den, přidávám se s příspěvkem...

Nikdy jsem nedosáhla orgasmu, no a co?

Rozhodla jsem se, že na dnešní téma napíšu své osobní zkušenosti. Zčásti proto, abych ostatním ženám řekla, že v tom nejsou samy, a možná také proto abych dokázala, že i ženy bez orgasmu mohou mít kvalitní sexuální život.

První část mé „úvahy" se zamyslí nad tou stále obkecávanou velikostí. Řeknu vám dámy - a pánové pouze jedno! O velikost zkrátka nikdy nejde. Pokud však nenatrefíme na extrém - čímž myslím - 0 až 5 cm, popř. 30 a více:D A to se nám snad tak často nepodaří. Můj nejúžasnější sex byl zřejmě s prvním partnerem. Samozřejmě, že jsem nějak netušila co od něj očekávat (ne že bych ho nikdy neviděla) ale přeci jen, jak může reagovat holčina, které se brány sexuálního života teprve otevírají? Ovšem partner byl úžasný. Přišla jsem k němu (u nich nikdo doma nebyl, zaplatil celé rodině lístky na festival). Čekala jsem v předsíni a připadala si, jako bych čekala na smrt, nebo - co hůř - v čekárně u zubaře:D

Za půl hodinky pro mě přišel. Dokážete si představit, jak jsem byla vystresovaná a chtěla to mít co nejdřív za sebou. Přišla jsem do jeho pokoje a nevěřila vlastním očím. On oblečen v nejslavnostnějším obleku, který doma našel. Uprostřed bylo ze sto malých čajových svíček poskládané obrovské hořící srdce, uvnitř stál nápis: MILUJI TĚ. Pustil naši oblíbenou písničku, kterou jsme zakončovali naše společné taneční. Na stole byly - kromě lahvinky šampaňského (a to mi ještě nebylo ani 18:D ) jahody se šlehačkou. Dojetím jsem sedla na postel a spatřila další překvapení - rudou růži na polštáři. To už jsem neunesla a dojetím se rozplakala. Začal mě konejšit a utěšovat, že mě rozplakat nechtěl, ale chtěl, ať mám na tenhle večer co nejkrásnější vzpomínky.

A nastalo to nejhorší, co jsem dnešní večer čekala (já hloupá) když jsme se dostali k tomu inkriminovanému místu, řekla jsem si, že tohle prostě nepřežiju a že se do mě přece nikdy nemůže vejít. Opak byl pravdou. Čekala jsem bolest, čekala jsem cokoliv. Ale nic z toho nepřicházelo. Dá se říct, že tohle byl můj nejkrásnější sexuální zážitek, který jsem zažila poprvé.... a naposled pochopitelně. A od té doby si říkám, že ženská je prostě přizpůsobivá. Přizpůsobí se velkému i malému zázraku:)

Teď k tomu slibovanému orgasmu. Ne nikdy jsem jej při samotném sexu nedosáhla. Opravdu nikdy a partnerovi jsem to vždy řekla. Nekecala jsem, ještě ani jednou. Protože proč? Škodila bych si sama sobě a k čemu by mi to bylo? Každopádně, když říkám, že jsem během samotného styku orgasmu nedosáhla, to neznamená, že jsem jej nedosáhla nikdy. Při každém čísle 4 x až 5 x. Byly to stavy, kdy jsem se partnerovi klepala v náručí a plakala jak mi bylo krásně. Zkrátka a dobře čím víc jazyků znáš, tím víc jsi člověkem:)

A jeden trapas na konec, když jsme se s přítelem dohodli na společné masáži, samozřejmě jsem souhlasila. Nakoupila nejrůznější sady olejů a sprchových gelů. Hmátla po jedné z lahviček a začala masírovat. Nějak mi připadalo, že olej se rychle vstřebává, ale co asi kvalitka. Až ráno jsem vedle postele našla lahvičku, která se pyšnila názvem - SPRCHOVÝ GEL.... Příteli jsme to neřekla, protože si masáž velmi pochvaloval. Na druhou stranu jsem ušetřila olej, který byl docela drahý, jak to u těch olejů bývá. Taková malá lež snad nikomu neuškodila, jen jsem doufala, že se mi přítel neosype:D

Takže milé ženy .... i bez toho klasického orgasmu se dá žít, a možná ještě líp:)

Zdeničkaa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus