Milé ženy-in, dnes ráno jsem vás požádala o fotografie vašich oblíbených míst, o kterých se domníváte, že jsou právem nejkrásnější. Udělaly jste mi radost, protože fotografií přišlo hodně, a zas jsem si znovu uvědomila, v jak hezké zemi žijeme.

Takže tímto vás zvu vás na procházku a přeji hezké čtvrteční odpoledne.

Nejkrásnější místo je pro mě na Šumavě, ze které jsme se včera vrátili, a je to soutok říčky Křemelné a Vydry...d ál už pokračuje Otava, moje milovaná řeka... (Kobližka)

dkkd

Světová ojedinělost Kamencového jezera v Chomutově z něj dělá velmi vyhledávanou rekreační oblast. I u nás na severu máme co nabídnout. Mám to zde ráda. V Chomutově bydlím skoro 40 let a narodila jsem se ve starém Mostě. Myslím, že naše země je krásná a všude se najdou nádherná místa. (Dadma)

dkdkd

Naše chatička leží v překrásných Beskydech. (Vodfon)

beskydy

Za svůj život jsem poznala už spoustu krásných míst. Mám ráda hory a řeky, ale nic takového není v mém rodném kraji. Život mě zavál až na druhý konec republiky, a teprve až potom jsem si začala uvědomovat, co je to domov a jak je tam krásně. A tak kdykoliv zavítáme do našeho rodiště, vždycky si jen povzdychnu, jak je tady krásně. A když odjíždíme z chalupy, přejedeme kopec a přede mnou se otevře krajina s rodnými Hustopečemi v pozadí s jezery a Pálavou, skrývám až dojetí. (Maryene)

krajina

Je krásný den a já s manželem přemýšlíme, zda jet do lesa na houby, nebo raději k rybníku chytat ryby. Posílám foto kousku vesnice, kde si vždy odpočineme a zapomeneme i na naše bolístky. (Věrulinka)

rybnik

Reklama