Služba umožňuje online rezervaci vybraného produktu přes webové stránky www.ccc.eu/cz na konkrétní prodejně a zákazník do hodiny obdrží informaci o stavu rezervace. Jakmile bude rezervace připravena na prodejně, zákazník si ji může do konce následujícího pracovního dne vyzvednout. Rezervace i vyzvednutí jsou bezplatné a všechny slevy, které v daný den vyzvednutí platí na prodejně, zákazník také u pokladny obdrží. Rezervovat lze nejen obuv, ale také další sortiment, který CCC nabízí - kabelky, pásky, peněženky, čisticí prostředky na obuv a nově i doplňky.
5be94df40aa4bobrazek.jpg"V dnešní moderní době zákazníci očekávají, že budou mít přístup k oblíbeným značkám a výrobkům, kdekoli, kdykoliv a na jakémkoliv zařízení, nejen v kamenném obchodě. Proto také byla tato služba vytvořena, abychom vyšli vstříc očekáváním zákazníků a podpořili kamenné prodejny při dosahování stanovených prodejních cílů,“ říká Veronika Sajdoková, marketingová manažerka CCC.
5be94cd85ab7aobrazek.jpgSpolečnost CCC rok od roku roste. V České republice se pyšní již 90 prodejnami a do konce roku plánují otevřít ještě minimálně další čtyři. Dvě nové prodejny se otevíraly minulý měsíc v Ostravě a Českých Budějovicích. Společnost CCC buduje i silné vztahy mezi influencery, novinkou je lokální Instagram této značky.

Službu Rezervujte & Vyzvedněte budeme testovat v redakci. Již brzy se můžete těšit na reportáž!
5be94e6ad14d5obrazek.jpg