Čtenářka s nickem Catik5 to má i přes svůj mladý věk s přítelem zařízeno už od začátku dobře. Jejich vztah je postaven na vzájemné toleranci. To je u mladých lidí vzácné.

Dobré odpoledne všem,
na dovolenou jezdím moc ráda a nejlépe se svým přítelem.To víte s rodiči už se nikomu v mém věku nechce jezdit,už je to nudné a staromodní. Ale co letos? Letos to asi moc nevyjde!!!
Chtěly jsme jet s přáteli na vodu,ale já nepojedu ,protože se loděk na vodě bojím,mám z toho trauma a nevím proč,asi že nemám pevnou půdu pod nohama:)...Sice plavat umím,ale nevím kde je problém!

Takže jsem řekla NE!Snad to každý pochopí,každý to nemá rád a není na adrenalinové sporty.Já jsem navrhovala dovolenou jen s přítelem sami na Máchovo jezero byla by to naše první dovolená,kde bychom byli sami bez přátel,tak uvidíme jak se toho každý chytne.Pak máme v plánu navštívit Adršpašské skály,Libereckou zoo,Ještěd a aquapark (všude už jsem bohužel byla ale to nevadí hlavně když bude legrace.Jako novinku chceme vyzkoušet Hradecké koupaliště Flošna,které je nové a mají tam i noční koupání,tak až bude hezky tak s kamarády určitě toto místo navštívíme a užijeme se spoustu legrace a odpočinku. To víte ,když člověk nemůže najít brigádu ani práci je to smůla,ale na zadku rozhodně sedět doma nebudu, jelikož mám něco našetřeno,tak si to chci nejvíce užít, hlavně aby nám přálo počasí:).
Kamarádi ještě navrhovaly pánskou jízdu...to víte holkám se to nelíbilo,ale já nemám s přítelem žádný problém a na jedné už byl a vyšlo to úžasně. Dávám příteli takovou volnost,v ničem ho neomezuji,vidíme se každých 14dní na celý víkend takže takovou volnost trochu má.Ale jinak je rád že mě má. Ale nechci aby se z něho stal podpantoflák,proto mu v ničem nebráním,a říkám mu ať si užije on to samé říká i mě :).Ale na dovolenou se snad budem těšit spolu,teď ještě udělat návrhy,projednat to,odhlasovat ,termíny a můžeme vyrazit!!!

Catik5

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

___________________________

Volnost v rozumné míře je potřeba. Jak už jsem zmiňovala, ty návraty jsou pak k nezaplacení :(
Tak tu míru volnosti hlavně nepřekročte a užijte si pěknou dovolenou.
P.S. Nezáleží jen na penězích, i u nás je krásně!
Saša

Téma dnešního dne 16. 7. 2012 zní: Sólo dovolená

  • Jezdíte na společné dovolené nebo je dělíte podle svých zájmů a zálib?  
  • A byla jste vůbec někdy na dovolené bez partnera? (přítele, manžela)
  • Pokud ano, stýskalo se vám? Nebo jste si na něho ani nevzpomněla?
  • Přišel s návrhem sólo dovolené partner nebo vy?
  • Jste vůči sobě ohledně dovolených tolerantní?
  • Věříte si?
  • Kde nejdále a na jak dlouho jste byla sama?
  • Je dobré si od sebe čas od času odpočinout?
  • Souvisí to také s délkou vztahu?
  • Co si prostě myslíte o sólo dovolených?

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměníme pěkným dárkem: novou sadou luxusních sprchových gelů Aroma Ritual firmy Dermacol

darek

Reklama