Pěkný příběh ze svého dětství posílá čtenářka s nickem Catik5. Titulku se nelekejte, příbeh je se šťastným koncem a určitě stojí za přečtení.

Den dětí byl vždy pro mě suprovým dnem.Už jako malé dítě jsem se na tento den těšila asi jako každý.
Vždy jsem domů přitáhla několik odřenin,modřin a boulí ale to se časem zahojilo hlavně že jsem si to užila.Na den dětí jsme vždycky chodili s mamkou, táta na tyhle věci nikdy moc nebyl.Chodili  jsme na druhý konec města,byla to dálka,ale já vždycky pospíchala aby na mě zbyli ještě nějaké sladkosti.
Vždy se konala opékačka,veselé hry o ceny a zábava s posezením.Nejraději jsem měla jízdu na koníčkovi,už jako malá jsem byla zvyklá od dědečka ,který mě vozíval na koni,to jsem si nejvíce užívala z celého dne.Na hry také došlo samozřejmě a vyhrála jsem vždy spoustu her i na prvním místě.S těch všech sladkostí mě ale pokaždé večer bolelo bříško :-),a abych došla až k závěru pak se stala nečekaná příhoda.
Najednou jsem ztratila maminku!
Nemohla jsem jí najít  a to už se stmívalo,nejspíš mě ale také hledala,vůbec jsem si nemohla vzpomenout,kde jsem jí viděla naposled.Začala jsem plakat.Nikdo si mě nevšímal.Byla jsem v šoku a nevěděla co mám dělat.Naštěstí jsem naše městečko dobře znala a tak jsem se chtěla dostat domů sama,ale říkala jsem si že mě bude mamka hledat,to víte v té době mobila tolik lidí nemělo a já už vůbec ne.Rozhodla jsem se ale jako správná holka,že se někoho zeptám,ale bohužel už tam bylo málo lidí a nikdo se se mnou nechtěl bavit a tak jsem si sedla na špalek a čekala a volala maminku.Už to byla asi hodina a najednou ke mě zezadu někdo přicházel ,nejdříve jsem se bála,ale otočila jsem se a  s brekem utíkala k mamince.Ta byla šťastná že mě našla a slibovala mi ,že už mě nikdy nenechá samotnou nikde,utírala mi slzičky a vysvětlovala mi že byla u jedné tety na zahradě,ale pak se zapovídali a vzpomínali co všechno prožili za jejich mládí a tím na mě zapomněla.Naštěstí všechno dopadlo dobře a za odměnu jsem ještě dostala sladkou pusu od maminky,to byla ta nejlepší výhra v mém životě.

Catik5

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Jo, jo maminčiny pusy, ty bývají nejsladší. Tedy alespoň by měly být. Všechny děti to tak nemají, ale vy jste očividně patřila k těm šťastným.
Pěkný příběh, děkuji.
Mějte se moc hezky, krásný celý den i víkend.
Saša

Téma dne 1. června 2012: Děti, radosti i starosti

Ihned se nabízí se ona známá věta: Malé děti, malé starosti, velké děti, velké starosti.
Ale i přesto, že je 100% pravdivá, buďme rádi, že je máme.
Hledejme v nich jen to radostné a pozitivní.
Vždyť jak si je vychováme, takové je budeme mít.
Jsou naším zrcadlem, do kterého se budeme dívat po celý zbytek našeho života.
A dnes si o nich ještě i něco napíšeme.

Těším na vaše příspěvky, týkající se dětí.

  • O radostech i starostech
  • O výhrách i zklamáních
  • O naději a odpouštění
  • A třeba i o tom, jak s nimi ten dnešní významný den -
    1. červen strávíte

A pamatujte, dokud jste tady, i dospělé děti jsou stále vašimi dětmi.  

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu hodnou maminku odměníme parfémem od firmy Avon Eternal magic s vůní malin a pro děti přidáváme voňavý meruňkový šampon od firmy Garnier.

darecek

Reklama