O jednom tajemném místě v lese nám bude vyprávět čtenářka s nickem Catik5, a přikládá také pěknou fotografii z onoho místa.

Dobrý den ženo-in,
dnes vám budu vyprávět o tom jak jsem jako puberťačka byla hrozně odvážná,ale s postupem času a přibývajících let mě to trošku přešlo a už to není takové a asi bych to už asi neudělala. U nás ve městě je nádherné místečko u lesa,ale nevýhodou je,že to místečko aby jste se na něj dostaly,tak musíte projít Urnovým hájem,kde jsou uložené samé urny a hrobečky.
Nikdy jsem se tam nebála chodit,už jsem od malička zvyklá,ale když jsem se dozvěděla,že kdysi na tom místě věšely lidi a popravovaly,tak jsem docela ztuhla na místě...od té doby je tam velký kamenný kříž na památku  všech popravených.Ale jdeme dále...

Vždy když byl úplněk nebo hluboká noc,tak jsem se vydávala do lesa se projít na druhou stranu,protože ráda pozoruji hvězdy a protože tam nesvítí žádná světla. Procházela jsem lesem a vůbec se nebála,i když někdy nebylo vidět ani na krok.Vůbec mi to nevadilo,že bych mohla potkat jelena nebo divočáka...vůbec ne!!Vždy jsem se na druhém konci chvilinku dívala na souhvězdí a pak šla zase zpátky,a vůbec jsem nespěchala.Vždy jsem si říkala,že se mi to jednou vymstí.

A jednou jsme tam s kamarádkami vyvolávaly duchy,ale to se nepovedlo,protože všechny byli podělané až za ušima a hned běžely domů,a jedna kamarádka se dokonce i počůrala chudák. J) Sice jsme se nasmály když jsme se z toho lesa dostaly, ale už jsme to nikdy neudělaly.

Od té doby jsem takto v lese večer nebyla už alespoň dva roky,asi mě ten strach přemohl,a já ho chtěla tak překonat,ale nepovedlo se....Bud začínám být rozumná,nebo ve mě opravdu mi něco říká nechoď tam ať se ti to jednou nestane osudným. Svědomí jsem poslechla a poslouchám do teď a už do toho lesa chodím jen ve dne na houby...:).

A ještě něco je tam krásný pohled na celou přírodu a hory a nejkrásnější je na tom místě západ slunce.

Je to trochu strašidelné možná více než stezka odvahy ,na které jsem byla jednou,a když na mě učitel,který byl schovaný za stromem na konci stezky vybafnul tak jsem mu odpověděla,,doprdele,kterej debil,,J,a pak jsem se mu tolikrát omlouvala a raději jsem s ním už tu noc nemluvila a držela se od něho dál.:)

Catik5

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

vlese

Moc hezká fotka. Ve dne to tam musí být kouzelné, a v noci? No, lákalo by mě to, včetně toho vyvolávání duchů. Prozradíte mi, kde to přesně je?
Děkuji za příspěvek a už těm učitelům nenadávejte ))
Saša

Tématem dnešního vydání je: Strach a jak ho překonat. Máte bobříka odvahy?

  • Bály jste se něčeho tak, že vám až zdřevěněly nohy?
  • Jak překonáváte strach?
  • Napište historky, ať už současné, nebo z dětství
  • Napište i historky vašich dětí
  • Je pravdivé pořekadlo, že „Strach má velké oči“?
  • Uznáváte pořekadlo druhé: Když máš z něčeho strach, jdi a sáhni si na to!
  • Strach i odvaha mohou mít mnoho podob

Sáhněte si na dno své odvahy a napište nám o tom na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Těšíme se na vaše příspěvky

Jednu ze čtenářek odměním čerstvě praženou kávou Arabica (aby ji dala sílu bdít po celou noc) a zmatňujícím tónovacím make-upem od firmy Garnier  (aby nebyla bledá jako hrabě Drácula)

darecekk

Reklama