Hollywoodská kráska Catherine Zeta-Jonesová prohlásila, že nemá problém se svlékáním a prý jen čeká, až ji někdo nabídne roli, v níž se bude moci odhalit.
 
„Nahota mi nedělá potíž. Důvod, proč jsem se na plátně ještě nesvlékla, je ten, že se mi do rukou zatím nedostal scénář, který by se mi líbil,“ tvrdí.

Herečka pocházející z Walesu v současnosti hraje šéfkuchařku v novém filmu Koření života. Novinářům prozradila, že nevychází z údivu, když ji lidé označují za sexsymbol. Sedmatřicetiletá Catherine, která je provdaná za Michaela Douglase (62) a mají spolu dvě děti, prohlašuje, že si nepřipadá nijak okouzlující a má raději obyčejné role, kvůli nimž nemusí strávit hodiny líčením před zrcadlem.

„Nemyslím si, že bych byla krásná, nikdy bych to o sobě netvrdila. Spousta postav, které jsem ztvárnila je velmi atraktivní, ale víc se ke mně hodí ty obyčejné. Pokaždé, když se dozvím, že má role má být krásná a úžasná, pomyslím si: ´Panebože, zase dvě a půl hodiny líčení!´,“ přiznala černovlasá hvězda.

Zdroj: Plus Press Agency

Reklama