Na komáry si lidé nechtějí a ani nemohou  zvyknout. Tento dotěrný hmyz dokáže pěkně potrápit a nelze vyloučit ani přenos infekčních chorob. Komáři nás sužují hlavně v jarních a letních měsících, ať už bydlíme ve městě či na venkově. Boj proti nim probíhá také na chatách a chalupách, zvlášť jsou-li v blízkosti jezera či rybníka. Komáři se množí právě ve stojatých vodách.

Účinným pomocníkem v boji proti komárům je jednorázový elektrický odpuzovač Catch Unik.
Díky jedinečným vlastnostem odpudí z vašeho domova nebo chalupy nejen komáry, ale i další drobný létající hmyz. Součástí elektrického strojku je knot stále impregnovaný účinnou insekticidní látkou, která bezpečně zaručí ochranu po celou noc, působí při otevřeném okně a dokonce i při rozsvíceném světle.

Stačí jen strojek s tekutinou vsunout do zásuvky dnem dolů a komáři se místnosti obloukem vyhnou. Při použití 8 hodin za noc v prostoru do 15 m2 účinkuje odpuzovač dlouhých 45 nocí. Vzhledem k tomu, že elektrické odpuzovače komárů Catch Unik jsou jednorázové, odpadá problém při shánění vhodné náplně. Catch Unik je unikátní tím, že žádnou náplň nepotřebuje –  navíc celý strojek získáte za cenu konkurenčních náplní.

 

Elektrické odpuzovače proti komárům Catch Unik jsou k dostání v drogeriích a hypermarketech, doporučená cena je 119,- Kč. Více informací na www.catch.cz

 

 

O značce CATCH

Catch nabízí na českém trhu širokou škálu insekticidů. Mezi výrobky této značky patří mimo jiné lapače šatních i potravinových molů, much, octomilek a nově také elektrické odpařovače proti komárům a pasti na mravence. Specialista na hubení hmyzu Catch patří do portfolia značek společnosti Sara Lee Company/Balírny Douwe Egberts a. s., divize kosmetiky a drogerie.

Reklama