Se svou špetkou do mlýne k dnešnímu tématu přispěchala také čtenářka Iva K. Párové oblékání vůbec neřeší a ani u nich doma není možné - proč? To se dozvíte v tomto příspěvku...

V této čtenářské novince se z úst ivy K. dozvíte, jak to má s párovým oblékáním.

Příspěvky na toto téma již neposílejte. Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která z přispěvatelek si vysloužila slíbený dárek (viz níže).


Přeji krásný den.

Tak nějak si nedovedu představit, jak bychom se doma s manželem mohli oblékat podobně a spolu ladit. Já nosím ráda šaty s pestrými vzory, růžové i bílé halenky a většinou černé kalhoty, nebo sukni. Manžel zas obvykle kapsáče krémové barvy a různě barevné trika od modré až po zelenou. Neladíme spolu, protože každý z nás má jiný styl a preferuje jiné barvy. Jediné co spolu máme společné je značka a střih zimních bund. Oba nosíme Sherpu v červeno černé variantě. Tu bundu ze sebe nesundám pomalu celý rok. Protože ji nosím od jara do podzimu a v zimě do ní zapnu zimní vložku. Je to vlastně taková fleesová mikina. Jsme rozdílní i výškou. Musím si stoupnout na kostku, abych toho svého políbila. Nebo se musí manžel hodně hrbit :-) Ale to už máme dávno sehrané. Možná bych se nás snažila sladit kdybych vyrazila na ples, nebo jinou kulturní událost. Jinak si myslím, že to není třeba.
Častěji se mi stává, že ladím s dcerou, když jí vedu do školky. Obě máme podobný vkus a nosíme stejné barvy. Tak nás pak paní učitelka chválí, jak nám to sluší. Tak to nejspíš za čas dopadne tak, že budu ladit s dcerou a manžel se synem.

Hlavně že nám to jinak klape. Mějte se krásně
Iva K.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2012: Párové oblékání

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 16.00 hodiny se dnes dozvíte, která z přispěvatelek získala nádherný letní oranžový šátek, který můžete použít nejen jako ochranu před sluníčkem, ale i jako stylové šatečky na pláž...

šátek

Reklama