Sotva jsme překonali chřipkovou epidemii, musíme čelit výkyvům počasí. Jeden týden pod nulou a ten další teploty až 10°C, to není ni dobrého pro naši imunitu. Řada lidí přitom podceňuje příjem dostatku vitamínů a minerálů, které jsou v boji s oslabenou imunitou nenahraditelné.

Lekarna AVePřitom stačí jen jedna tableta denně. „Pro naše klienty jsme za zaváděcí akční ceny připravili doplňky stravy, které posilují imunitu, čistí organismus a bojují proti únavě,“ říká magistra Lucie Šantavá z lékárny AVE. Jako prevenci doporučují lékárníci Multivitamin. Jedna malá tableta obsahuje 100 % doporučené denní dávky pro tělo nejdůležitějších vitamínů. Nyní je v akci 30 + 10 tablet zdarma za pouhých 65 korun. Více ZDE

Hořčík je známým bojovníkem proti únavě a oslabené imunitě. Podporuje také činnost srdce, příznivě ovlivňuje svalový a nervový systém, ale i kvalitu kostí a Lekarna AVezubů. „Málokdo ví, že Hořčík je vhodný i při vysokém krevním tlaku a při depresivních pocitech a náladách,“ vysvětluje Lucie Šantavá z Ave lékárny a dodává: „Nově je na trhu Hořčík s extraktem z černého pepře, který zvyšuje vstřebatelnost magnesia.“ Akční cena 90 tablet za 99 korun.

Pro posílení imunity a pročištění organismu doporučujeme přípravek ZINX. Ten obsahuje selen, zinek, chlorellu a vitamín C. Chlorella blahodárně působí na celý lidský organismus. Je bohatým zdrojem chlorofylu, minerálů, vitamínů a dalších výživných látek, které prospívají našemu zdraví a vitalitě. Antioxidační kombinace vitamínu E se selenem a zinkem je doplněna vitamínem C. „Přípravek je opět v akci, zákazníkům nabízíme deset tablet zdarma a 30% Lekarna AVeslevu,“ říká lékárnice z lékárny Ave.

Nejlevnější ZINX 50+10 tablet ZDARMA

Akční cena 60 tablet za 89 korun.

Mezi oblíbené přípravky patří také Pharmaton Geriavit. Posiluje duševní a tělesnou zdatnost. Obsahuje ženšen, vitamíny, minerály, stopové prvky, rutin a lecitin. Zmírňuje příznaky stárnutí.  Nyní ho koupíte za bezkonkurenční cenu na http://www.lekarnaave.cz/pharmaton-geriavit-100.

Reklama