• Červené srdce získáte za přečtení 30 článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.). Za jeden den lze získat jedno červené srdce. Jelikož nezáleží na dni vydání, tak dvě srdce můžete získat i během víkendu (jedno za sobotu a druhé za neděli).
  • Modré srdce získáte za přečtení 10 komerčních článků v jednom dni. (Jde o počet článků, nezáleží na tom, kdy vyšly.) Souhrn komerčních článků najdete //zena-in.cz/clanky/komercni. Za jeden den lze získat jedno modré srdce. Jelikož nezáleží na dni vydání, tak dvě srdce můžete získat opět i během víkendu (jedno za sobotu a druhé za neděli).
  • Zlaté srdce získáte, když náš magazín navštívíte 4 následující dny po sobě. Každé 4 dny, můžete získat jedno zlaté srdce.
  • Za každé odehrané pexeso můžete získat oranžové srdce. Pexeso najdete zde: //zena-in.cz/hry/pexeso
  • Za každou odehranou hru šibenice (1 hra má 10 kol a musíte je splnit všechny bez vypadnutí) získáte fialové srdce. Šibenici najdete zde: //zena-in.cz/hry/sibenice
  • Za každou odehranou hru samolodě do 55 tahů získáte zelené srdce. Samolodě najdete zde: //zena-in.cz/hry/samolode

Proč se mi nenapočítala srdíčka za Vánoční vločkovou soutěž?

Tato soutěž byla zvlášť, tudíž jste symboly sbíraly do ní a také je v soutěži využily na označení hlavních výher. Tyto body se neduplikovaly a nedají se použít dvakrát, tedy znovu ještě ve Věrnostním klubu klasickém.

Proč mám u zlatého srdce nulu/Proč mám u zlatého srdce naposledy říjnové datum?

Klasický Věrnostní klub byl pozastaven od skončení staré verze našeho webu 20. října 2017, tudíž se od té doby nenačítaly žádná srdce ani body. Poté byla spuštěna Vánoční soutěž, ve které jste sbíraly symboly za účelem soutěžení v rámci této jedinečné soutěže. Za tu dobu se tedy nenačítaly body do klasického Věrnostního klubu. Jak píšeme u minulé otázky, nebylo možné body duplikovat a využít je tak dvakrát. Nové spuštění Věrnostního klubu znamenalo nový začátek, ovšem symboly a body nasbírané do té doby jsme vám samozřejmě převedli.

Co bude s body a proč si je nemohu převést?

Systém převádění bodů je změněn. Převodník bodů na srdce nebude obnoven. Ale nebojte, význam bodů bude v brzké době daleko vyšší, než byl v minulosti. Za body budete moci získávat odměny přímo, ne jen v soutěžích. Detaily najdete v našem vydání jakmile budou odměny připraveny.

Pokud máte další dotazy k VĚRNOSTNÍMU KLUBU, prosím piště je do komentáře pod tímto článkem, nebo diskuze určené přímo Věrnostnímu klubu.

Reklama