Stárnutí je přirozený proces a nemá smysl snažit se jej zvrátit – čas zkrátka neobelstíme. Životní zkušenosti jsou však často vykoupeny i méně žádoucími a hlavně viditelnými jevy, které se nejčastěji a nejvýrazněji projevují na pokožce obličeje.

Pigmentové skvrny, poškození kůže, povadlá pleť i rysy celého obličeje, vrásky a nezdravý odstín pleti – to vše se časem hlásí o slovo. Na nás pak záleží, jak s takovými projevy naložíme. Pokud si chceme zdravou a mladistvou pleť uchovat co nejdéle, je třeba o ni s přibývajícím věkem důsledně pečovat a dopřát jí vše, co potřebuje – správnou výživou počínaje, adekvátní péčí konče.

pleť

Kromě kvalitních krémů můžeme pleti pomoci i jinak a dokonce efektivněji, pomocí neinvazivních procedur, které jsou schopny pleť omladit a zkrášlit díky stimulaci přirozených procesů v pokožce. Alena Jírů, majitelka Kliniky krásy Anděl pracuje zejména s přístrojem Exilis, který pracuje na principu společného působení radiofrekvence a ultrazvuku. „Tyto dvě energie společně působí v podkoží, kde aktivují  a obnovují funkce pokožky, a to zejména stimulací kolagenových vláken. Ta má za následek znovunavrácení elasticity, omlazení, zpevnění a zlepšení struktury pokožky na obličeji, ale je také na celém těle,“ říká Alena Jírů. Díky unikátní technologii se procedura může pochlubit viditelnými výsledky již po prvním ošetření, s jejich opakováním se výsledky dále zlepšují.

Pokud vaše pleť začíná uvadat a kromě prvních známek stárnutí se objevují také pigmentové skvrny, rozšířené žilky, akné či kuperóza, ideálním řešením je ošetření IPL, tedy fotorejuvenace intenzivním pulsním světlem. Jeho síla spočívá v tepelné aktivaci kožních procesů včetně hojení a regenerace kožních buněk. „Kromě odstranění estetických nedostatků působí IPL také preventivně proti vráskám a ochabnutí pleti a výborné výsledky máme i s léčbou akné, které mnohdy dokáže potrápit i po třicítce,“ potvrzuje majitelka Kliniky.

Reklama