Čtenářka vmarta se přidává do klubu žen, které se neumí mstít, ale čas se odměnil jejímu bývalému za ni. Děkuji Vám vmarto za příspěvek přeji hodně slunečných dní v duši.

Krásne ránko.
 
Pomsta..slovo, které v slovníku nemám ,ale...
 život nám připraví i ty nehezké stránky....byla jsem vdaná a  manželovi se v práci dařilo, peníze nebyl problém  ale nastal jiný problém. Co s penězi..no já bych věděla,byly jsme mladá rodina..... ale jeho to úplně změnilo...a dostal se až na nejhorší cestu..drogy a ne nějaké ,ale nejtvrdší...začal mít mnoho „Kamarádů z mokré štvrťe“ jak se říká.

A šlo to dolu vodou. Když jsem na to omylem přišla...nedal si pozor a já našla pod nohou umyvadla v koupelně „nádobíčko“ dala jsem si podmínku, protože jsem měla malé díte : Půjdeš se mnou doktorovi, nebo...dítě nebude v takovém prostředí vyrůstat. A co nato on?  Vyšel z koupelny, dal malému pusu se slovy „ Taťka si jde něco vybavit“ a víc jsem ho neviděla.

Po roku jsme se rozvedli a po čtyřech přišel blesk z nebe...exekuce na můj byt za neplacení půjčky co měl  manžel.....proklínala jsem ho v duchu, lítala po právnících ..a nepomohla si.O byt jsem došla a to nepřeji nikomu, co následovalo.

Ale nikdy jsem si neřekla že se pomstím....dnes s odstupem času vím že všechno vyřešil čas...dozvěděla jsem se že je moc nemocný a bydlí kde se dá. Že by se čas pomstil za mně?
 Ty menší pomsty, jako když mě udělají zle, tak to oplatím dvojnásobně, mi nic neříkají. Jsem člověk který se drží slova..kdo do tebe kamenem ty do něj chlebem...bud se probudí nebo ne.
 
 Přeji Vám den plný slunce...pomsta tam nepatří
 Vaše
 vmarta
Text nebyl redakčně upraven


Dnešní téma je:

Pomsta bude (byla) sladká!

  • Ublížil vám někdy někdo a vy jste mu to vrátila?
  • Plánujte nějakou pomstu?
  • Potřebujete se sladkou pomstou poradit?
  • Jaký to byl pocit? Dobrý, nebo špatný?
  • Litujete nějaké pomsty?
  • Nebo vám je msta cizí?
  • Věříte, že se vám msta, může vymstít?

Vše směřujte na

redakce@zena-in.cz

A jedna z vás získá úžasně dobrou bonboniéru ve tvaru srdce s pralinkami s náplní nugátovou a oříšky od Milky.

cokolada milka

Reklama