Denní diáře

618d0f630fe9eobrazek.png

Tyto diáře jsou vhodné pro detailní plánovače. Každý den dostal svůj prostor a svoji stránku. Najdete zde místo pro poznámky i adresář. Součástí jsou praktické informace o mezinárodních předvolbách, státních svátcích nebo astrologické kalendárium. A najdete toho zde mnohem více. Tato klasika nezklame snad nikoho a vybírat můžete z mnoha přebalů.

Nedatované diáře

618d0f3c72f56obrazek.png

Kroužkové Albi diáře s nedatovaným kalendáriem přináší dostatek prostoru pro celkem 54 týdnů. Názvy dnů v týdnu jsou předtištěné, stačí začít psát. Rok a data si každý doplní sám podle vlastní potřeby. Výhodou těchto diářů je, že je můžete začít používat kdykoli. A dávají vám mnoho svobody. V zadní části diářů nechybí dostatek prostoru pro poznámky.

Tip redakce:

Deníkodiář Taťány G. Brzobohaté

618d10ff41c42obrazek.png

Není to deník a není to ani diář, je to obojí. Deníkodiář Taťány G. Brzobohaté je průvodcem celým rokem a zároveň inspirací a obrazem jejího přístupu k životu. Je tu pro všechny, kdo rádi překračují svoje limity, posouvají se vpřed, chtějí žít plnohodnotně, šťastně a s lehkostí.

Plánovací diáře

618d0f042a512obrazek.png

Malé, ale šikovné, navíc v praktických omyvatelných deskách - to jsou maloformátové plánovací kalendáře na příští rok. Najdete v nich diář 2022, plánovač událostí, linkované a čisté listy třeba na vaše malůvky. Jako malý bonus v nich najdete ještě nálepky, pravítko, tužku nebo gumu. Vybírat můžete z více designů.

Luxusní diáře

618d0fb9db984obrazek.png

Tyto elegantní diáře v minimalistickém vzhledu mají týdenní kalendárium, který doplňuje přehled roku 2022 a 2023. Praktická gumička udrží pohromadě všechny vaše plány na příští dny, týdny i měsíce.

Motivační diáře

618d125a55d2dobrazek.png

Toto jsou malí pomocníci, kteří mají velkou moc. V těchto diářích na vás čeká kromě klasických položek jako je týdenní kalendárium i každý týden jeden z citátů, jež vás nakopne, rozveselí, potěší a třeba i dá sílu pustit do změny. Jsou hravé a mají opravdu vymazlený design od Hanky, která si říká Krasopiska.

Na stránkách Albi najdete diářů mnohem více. Podívejte se na celou nabídku ZDE.

Reklama