čtenářka s nickem PBD a směle se ke svému činu přiznává. Záškoláctví s požehnáním rodiču prostě provozovat nejde. Tedy alespoň v noormálních rodinách. Po čase se k tomu sama přiznala a rodiče to vzali s humorem. Více v příspěvku

Dobrý den, jak bych popsala svůj podpis? No rozhodně není čitelný..poznat je vlastně jenom to,že mé křestní jméno začíná na „P“. Je to vlastně spíš takový mužský podpis, protože ženy mají většinou podpis uhlednější, a to není můj případ. Dřív jsem takový podpis také mývala, ale jak nastalo období, kdy jsem musela v rámci práce několikrát deně „rozdávat autogramy“,tak se můj podpis postupem času změnil a dosáhl až dnešní formy víceméně dvou klikiháku.

A problémy v bance ? O tom mi ani nemluvte, nezvládnu dva stejné klikiháky za sebou, natož s odstupem času. Ale naštěstí mi přeje doba a díky internetovému bankovnictví se musím v bance prokazovat OP ojediněle.

Jestli jsem někdy napadobovala podpis rodiču? Ano, přiznávám se bez mučení. Asi by bylo dobré napsat, že to bylo jen tak..Ale byla by to lež, občas jsem prostě potřebovala mamčin podpis bez mamky - čas od času jsem místo do školních lavic využila „školy života“ někde v hospůdce a záškoláctví s požehnáním rodiču prostě provozovat nejde ..(no i když asi jde, ale v normálně fungujících rodinách ne) Takže není divné, že můj první podpis na SŠ byl vlastně stejný jako mamčin.

A jestli to na mě někdy prasklo? Neprasklo..A naši by to nevěděli, kdybych se k tomu s odstupem času nepřiznala sama. Brali to s humorem..už o nic nešlo.

Můj podpis jsem teda jednou změnila, tedy spíš styl podpisu. Bylo by to asi vícekrát, ale podpis vydřený na na písemnou práci na ZŠ nepočítam...

Příjmení jsem nikdy neměnila, pořád mám to tatínkovo, ale na příští rok si ho plánuju vyměnit za to partnerovo Alespon budu mít novou občanku,s novou fotkou, kde budu sice zas vypadat jak idiot, ale jinak než jak vypadám na OP teď (jak já se na fotkách nesnáším...) A i když už nejsem pubertačka bláznivá( no i když..), tak už jsem si předem trochu trénovala můj budoucí podpis..ale jen parkát, opravdu:))

Mějte se krásně.

PBD

Myslím, že na fotkách, zvláště na těch „dokladových“ se nesnáší kde kdo. Už se děsím, až se budu muset nechat vyfotit. Hrůza

Pozn.red. text nebyl redakčně upraven

Co vy a váš podpis, milé ženy-in? Zbývá nám ještě chvilka času na příspěvek. Tak pište, pokud se chcete k dnešnímu tématu vyjádřit.

Na váš příspěvek se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama