Trápí vás šupinky na obličeji? Nanesete si make-up a pod ním se rýsují suchá místa? Pleť potřebuje nejen přirozený make-up, ale hlavně péči! V zimním období je péče o pleť nesmírně důležitá. Chcete mít pleť vyhlazenou bez nehezkých loupajících se šupinek? Pak vyzkoušejte NOVINKU TIME WISE REPAIR™ REVEALING RADIANCE™ PEELING NA OBLIČEJ od Mary Kay!

Představujeme novinku v kategorii péče o pleť. Peeling je nejnovější inovací z výzkumného centra Mary Kay a jde o perfektní doplněk vaší každodenní péče s TimeWise Repair. Základní složkou peelingu je kyselina glykolová, která odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň vyživuje nové buňky, které je nahrazují. Podporuje tak vlastní proces obnovy mladistvého vzhledu pleti. Má natolik jemné složení, že je možné ho používat i dvakrát týdně. Obsahuje exkluzivní směs uklidňujících rostlinných výtažků. Pleť získá mladistvý a rozzářený vzhled již po prvních týdnech používání.

mary

Tipy na aplikaci

  • Důkladně vyčistěte a osušte pleť.
  • Naneste tenkou vrstvuTimeWise Repair™ Revealing Radiance™ Peelingu na obličej, vyhněte se oblasti očí, a jemně vmasírujte do pokožky.
  • Po 10 minutách pleť důkladně opláchněte teplou vodou a osušte.
  • Aplikujte dvakrát týdně, večer, po čištění pleti a před aplikací jakéhokoli séra nebo hydratačního krému, mezi aplikacemi vždy vynechejte tři dny.
  • Při používání glykolového peelingu je normální, že máte dočasně zvláštní pocit jakéhosi brnění. Výrobek však funguje i v případě, že brnění nepociťujete.
  • Revealing Radiance™ Peeling na obličej vždy po 10 minutách odstraňte a pokračujte s dalšími kroky péče o pleť. Nenechávejte ho na tváři přes noc.

Více inspirace pro mladistvou a vyživenou pleť najdete ZDE

mary1

maryl