Jedna lednová pranostika říká: „V lednu za pec si sednu!“ – ale to se vás určitě netýká! V diáři máte poznačené nejmeně dva večírky a narozeninové párty, a už teď víte, že nemáte, co na sebe. Neponechejte nic náhodě a zkuste si vybrat něco, v čem se budete cítit opravdu fajn!

Nebojte se na párty zazářit! Pokud hodláte v baru flirtovat, velmi žensky se budete cítit v jednoduše střiženém topu, třeba lemovaném krajkou. Volnější halenka s volánkem bez rukávu zase zvýrazní vaše štíhlé paže nebo pomůže zakrýt nafouklé bříško.

Prudce elegantní budete v přilehavých šatech, vypasované sukni nad kolena nebo černých kalhotech. A nebojte se flitrů načemkoliv! Celý outfit dolaďte koženou bundou do pasu. Vhodou obuví na večírek jsou boty na klínku či kozačky na vysokém podpatku. Do ruky si pořiďte malé psaníčko, velká kabelka je neskladná a zbytečně vám bude překážet! Pokud seberete odvahu, in budete i ve vtipném kulichu či rozverných punčocháčích.

Nezapomínejte také na šperky! Ale pozor, k celému outfitu volte pouze jeden výrazný šperk, ne víc. Krk ozdobte masivním náhrdelníkem, na uši zavěšte výrazné náušnice, popřípadě na ruku navlékněte velký prsten s kamínky. Štíhlý pas lze zvýraznit páskem se vzory. Všimne si vás každý!

Pár šik kousků najdete ve fotogalerii. Inspirujte se!

 

 

 

 

 

 

Foto: archiv značek

Reklama