Stačí se zaregistrovat do 14 dní od nákupu na oficiálním e-shopu www.samsung.cz, nahrát všechny potřebné doklady a bonus bude po splnění všech podmínek zaslaný kupujícímu na účet. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě www.samsung.cz a u dalších vybraných prodejců elektroniky. V nabídce je 62 modelů spotřebičů, jejichž podrobný přehled a další podmínky nákupu naleznete na www.samsung.com/cz/akce/ce/cashback.

Nenámrazové chladničky a chytré pračky
60547a1e8ecd8obrazek.png

Bonusy se vztahují i na pokročilé modely s inovativními technologiemi, například chladničky vybavené funkcí All around cooling, která zajišťuje rovnoměrné chlazení po celém prostoru chladničky včetně všech rohů, či na modely vybavené umělou inteligencí. Jde například o kombinované chladničky s mrazákem vybavené funkcí True No Frost, jež zabraňuje vytváření námrazy a šetří energii. Tyto chladničky uživatel nemusí na rozdíl od běžných chladniček odmrazovat. Pokud potřebujete více prostoru pro chlazené a mražené potraviny, můžete bonus využít ke koupi některé z amerických chladniček vybavených dvojitým chladicím systémem Twin Cooling Plus a celkovým objemem až 652 litrů.
60547a2a41756obrazek.png
Mezi zvýhodněnými domácími spotřebiči jsou i parní pračky s technologií QuickDrive, díky níž se prací cyklus zkrátí až na polovinu. Tyto pračky se vyznačují velmi tichým invertorovým motorem a párou dokáží díky dezinfekčnímu programu Hygiene Care odstranit až 99,9 % bakterií a alergenů. V závislosti na modelu pak využívají i umělou inteligenci, například při volbě pracího programu, při níž vychází z dřívějších pracích cyklů. Díky funkci Add Wash a speciálním menším dvířkám lze do těchto praček přidat zapomenuté kusy oblečení i v průběhu pracího cyklu. Samsung pračky pro úsporu energie používají technologii Aktivní pěny EcoBubble, kdy se do prádla dostává rovnou pěna, čímž se zlepšuje výkon při nízké spotřebě energie. Díky tomu má Samsung na trhu jedno z nejširších portfolií praček ve třídě A.
60547a34a061fobrazek.png
Bonus lze uplatnit i na moderní sušičky se systémem proti mačkání prádla Wrinkle Perent a speciálním cyklem Quick Dry 35', který dokáže 1 kg prádla usušit za pouhých 35 minut.

Více na SAMSUNG.CZ
60547a4bb36b2obrazek.png

Reklama