Všichni známe chvíle, kdy nemáme čas, ale máme chuť na něco dobrého a rychlého. To je ta pravá chvíle pro nějakou rychlovku od značky Knorr, která každý rok přichází na trh se zajímavými novinkami.

 

Pokud máte rádi v polévce do hrnečku hodně kousků zeleniny, křupavých krutonů, těstovin nebo voňavých hříbků, nové Bohaté polévky od Knorru Vás nezklamou. Zcela jistě u nich oceníte nejen rychlou přípravu, která spočívá pouze v přidání vařící vody do hrnečku, ale i příjemně nízké energetické hodnoty a 30% obsah doporučené denní dávky vitaminů B, C, E a vlákninu. Bohaté polévky Knorr jsou navíc vhodným zpestřením při doplňování tolik důležitého přisunu tekutin.

 

Ochutnejte některou z variant této polévkové řady: Bohatá hřibová se zeleninou, Bohatá rajská s bazalkou a těstovinami, Bohatá krémová zeleninová s houstičkami, Bohatá krémová pórková.

 

Další novinkou jsou skvělé nudle, které jsou mezi spotřebiteli velmi oblíbené. Nyní je Knorr přestavuje ve dvou řadách – Omáčková a Nudlová fantazie.

 

Omáčková fantazie nabízí nudle ve 4 variantách chutných omáček (sýrovou, jemnou česnekovou, jemnou houbovou, rajskou). Nudle spolu s kořenicím sáčkem stačí zalít, zamíchat a za 3 minuty máte na stole chutné těstovinové nudle s omáčkou.  

 

Druhá řada nazvaná Nudlová fantazie nabízí 4 nové příchutě - kuřecí, ostré kuře, zeleninová nebo ďábelské rajče. Nudle této řady mají vynikající absorpční schopnosti, proto s nimi kořenicí ingredience v přiloženém sáčku dokonale splynou. Nudlové fantazie přicházejí také s novou možností přípravy: nejdříve je zalijeme vodou, necháme odstát 3 minuty, vodu slijeme a až poté zamícháme s přiloženým kořenicím sáčkem.

 

Vyhrajte stylový hrneček Knorr na stránkách Na Doma .